Jak on to robi? Kolejny niezwykły gol Ibrahimovicia (wideo)

Łatwość, z jaką [tag=71]Zlatan Ibrahimović[/tag] zdobywa przedniej urody bramki, daje pozorne wrażenie, że każdy tak potrafi, ale tylko Szwed potrafi strzelać takie gole, jak teraz w Pucharze Ligi Francuskiej.
Maciej Kmita

W 5. minucie wtorkowego spotkania tych rozgrywek, w którym FC Nantes podejmował PSG (1:2), bramkarz gospodarzy Remy Riou zagrał piłkę przed swoje pole karne tak niefortunnie, że ta trafiła wprost do "Ibry". Trudno jednak powiedzieć, by Szwed przejął futbolówkę - on od razu z zegarmistrzowską precyzją zmieścił ją między sylwetką pechowego golkipera a jego bramką!

W 81. minucie Kanarki doprowadziły do wyrównania, ale w 90. minucie drugi cios wyprowadził Ibrahimović, zapewniając paryżanom zwycięstwo.

Ligue 1: Świetny debiut Kamila Grosickiego! Przełamanie Rennes końcem serii OL (wideo)