Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Marcin Kaczmarek miał kilka ofert, ale przedłużył kontrakt z Wisłą Płock

Tuż przed inauguracją rundy wiosennej Wisła Płock przedłużyła kontrakt z Marcinem Kaczmarkiem. Szkoleniowiec miał oferty z innych klubów, ale władze Nafciarzy zdołały go zatrzymać.
Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński

- Marcin Kaczmarek to trener, który w każdym ze swoich dotychczasowych klubów osiągał sukces. Tak było choćby w Grudziądzu. Propozycje dla niego mnie zatem nie dziwiły. Cieszę się, że zatrzymaliśmy go na dłużej, zwłaszcza że inni proponowali mu atrakcyjniejszą pensję i mógł iść za pieniądzem - powiedział portalowi SportoweFakty.pl prezes beniaminka I ligi, Jacek Kruszewski.

Czym zatem udało się przekonać opiekuna Wisły do pozostania w Płocku? - On się tu dobrze czuje, zresztą zbudował zespół i widzi w nim potencjał. Negocjacje nie trwały długo, bo obie strony miały taką samą wolę. Podpisaliśmy umowę na dwa lata, potwierdzając kierunek, który obraliśmy już wcześniej - zaznaczył sternik Nafciarzy.

Dotychczasowy kontrakt Marcina Kaczmarka obowiązywał do końca edycji 2013/2014. Nie było zatem potrzeby regulować jego przyszłości już teraz. - Ale chcieliśmy to zrobić, by w przededniu rundy wiosennej dać jasny sygnał kibicom. Oni bardzo szanują tego szkoleniowca, zresztą już jesienią skandowali jego nazwisko. Nie przypominam sobie, by wcześniej na stadionie w Płocku jakikolwiek trener budził takie uznanie - stwierdził Kruszewski.

Kaczmarek jest w Wiśle od czerwca 2012 roku i tak długa kadencja również cieszy prezesa. - Gdybyśmy prześledzili ostatnie dziesięć lat, to naprawdę rzadko zdarzało się, że nasz zespół pracował tak długo z jednym szkoleniowcem, a stabilizacja jest tym, na czym bardzo nam teraz zależy - zakończył.

Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!

Nowy piłkarz na testach w Wiśle Płock

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×