Rosja: Asysta Macieja Rybusa nie pomogła Terekowi (wideo)

W piątkowym meczu 21. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Uralem Sverdlovsk Oblast (1:2) swoją drugą asystę w sezonie zaliczył Maciej Rybus z Tereka Grozny.

Maciej Kmita

W 91. minucie spotkania dośrodkowanie reprezentanta Polski z rzutu wolnego na gola na 1:1 zamienił Mauricio. Terek nie cieszył się jednak ostatecznie z punktu zdobytego na wyjeździe - dwie minuty później zwycięskiego gola dla Uralu zdobył Edgar Manuczarjan, który w 88. minucie trafił też na 1:0.

Spotkanie zostało rozegrane w Jekaterynburgu na mieszczącym się w zadaszonej hali pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią.

I Rybus, i Marcin Komorowski rozegrali pełne 90 minut. Po tej porażce Terek spadł na przedostatnie miejsce w tabeli rosyjskiej ekstraklasy, dając się wyprzedzić własnie Uralowi.