Bułgaria: Boisko w ogniu i przerwane derby Płowdiwu! (wideo)

Do dramatycznych scen doszło w czasie rozgrywanych w sobotę w ramach 33. kolejki bułgarskiej ekstraklasy derbów Płowdiwu, w których Lokomotiw podejmował Botew Adama Stachowiaka.
Maciej Kmita

Spotkanie zostało przerwane w 42. minucie przy stanie 0:0, gdy jeden z przedmiotów rzuconych z trybun w końcu trafił zawodnika gości Srdjana Luchina i ten postanowił zejść z placu gry.

Już wcześniej na boisku lądowały różne przedmioty rzucane z trybun przez kibiców gospodarzy, a nawet odpalone materiały pirotechnicznego, od których ogniem zajmowała się trawa!

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Gra została przerwana przez sędziego i nie została już wznowiona. W bramce gości stał Adam Stachowiak.