Sparingowe zwycięstwo GKS Katowice

W środowe popołudnie GKS Katowice rozegrał w Łaziskach Górnych mecz sparingowy z IV-ligową Polonią. Mimo że oba zespoły dzielą aż trzy klasy rozgrywkowe, podopieczni Adama Nawałki wygrali tylko 2:0. Bramki dla Gieksy strzelili Krzysztof Kaliciak i Paweł Sobczak.

W tym artykule dowiesz się o:

Polonia Łaziska Górne - GKS Katowice 0:2

bramki dla GKS: Kaliciak, Sobczak

Polonia Łaziska Górne: I połowa: Kowal - Kies, Olczyk, Komar, Dubaniewicz, Wolak, Rączka, Kaczmarczyk, Króliczek, Paździorny, Hendel; II połowa: Kowal - Bartkiewicz, Gersok, Jarząbek, Kubies, Kaczmarczyk, Wolak (Dragon), Lasia, Gabiga (Debudaj), Oszek, Roczniak.

GKS Katowice: I połowa: Budka - Sroka, Szafrański, Nowak, Kapias, Domżalski, Hołota, Bonk, Mieszczak, Onyekachi (Cholerzyński), Mikulenas; II połowa: Gorczyca - Krysiński, Markowski, Cholerzyński (Treściński), Mielnik, Prasnal (Mieszczak), Iwan (Kapias), Wijas (Hołota), Plewnia (Hałasa), Janoszka (Onyekachi), Kaliciak (Sobczak).