Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Prezes Realu: Cristiano Ronaldo spaliłby się ze wstydu (wideo)

Prezes Realu Madryt [tag=9553]Florentino Perez[/tag] nie ukrywał zadowolenia po zwycięstwie "Królewskich" w finale Ligi Mistrzów. - Od teraz Lizbona będzie w sercu każdego Madritisty - powiedział.
Dawid Góra
Dawid Góra

- Jesteśmy dumni z tego kim jesteśmy i co prezentujemy. Jesteśmy dumni z dziedzictwa otrzymanego w spadku od naszych przodków, którzy zbudowali legendę klubu - stwierdził Perez.

Dodał, że największa gwiazda Realu - Cristiano Ronaldo - mogła nie wystąpić w najważniejszym spotkaniu Champions League. - Gdyby to był inny mecz, Ronaldo nie wyszedłby na boisko. Powiedział mi jednak, że występ w nim jest dla niego niezwykle ważny. W razie absencji spaliłby się ze wstydu - podkreślił.

Prezes Realu: Cristiano Ronaldo spaliłby się ze wstydu

Źródło: PT SIC/x-news

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
PT SIC/x-news
Komentarze (1):
 • Łowca Jeleni Zgłoś komentarz
  Mozesz być dumny z dziedzictwa....za wikipedia "Od 1940 roku niemieckie gestapo pomagało frankistom wyłapywać przebywających na wolności działaczy republikańskich. Ponadto agenci gestapo
  Czytaj całość
  znajdowali się w hiszpańskich konsulatach i ambasadach"W 1941 roku, Hiszpania przygotowała listę wszystkich 6000 Żydów znajdujących się na jej terytorium i przekazała ją Himmlerowi[9][10]. W tym czasie Hiszpania i Niemcy prowadziły negocjacje nad wejściem Hiszpanii do Sojuszu państw Osi.Niemniej jednak w czerwcu 1940 r. Franco zaproponował Hitlerowi przystąpienie Hiszpanii do wojny w zamian za odzyskanie całego Maroka. Hitler odniósł się z rezerwą do propozycji, ale zgodził się na spotkanie z Franco, które odbyło się 23 października 1940 r. Nie przyniosło żadnych rezultatów, bowiem Hitler uznał, iż „żądania Hiszpanów są zupełnie niewspółmierne do ich sił” Santiago Bernabéu Yeste (ur. 8 czerwca 1895 w Almansa, zm. 2 czerwca 1978 w Madrycie),Był w odróżnieniu od większości mieszkańców Madrytu (miasta z tradycjami socjalistycznymi), zapalonym zwolennikiem frankizmu i Falangi. Podczas wojny domowej dołączył do armii przyszłego dyktatora w Irún. Jak stwierdził Phil Ball - "Bernabéu opowiedział się po stronie, która zamordowała kilku jego kolegów z Realu Madryt. (...) Bernabéu pomógł grupie zbirów wygrać trudną wojnę i przygotować brutalny reżim, trwający 40 lat"[1]. Działania te położyły fundament pod dalsze uzależnienie klubu od reżimu. gratulujemy korzeni.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×