Sparingowo: Zwycięstwo Podbeskidzia z Cypryjczykami

W trzecim sparingu podczas okresu przygotowawczego Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało 2:0 Omonię Nikozja - 5. zespół minionego sezonu cypryjskiej ekstraklasy.

Maciej Kmita
Prowadzenie Góralom w I połowie dał Adam Deja, a po przerwie strzałem z rzutu karnego podwyższył je Dariusz Kołodziej. To jego drugie trafienie w okresie przygotowawczym. W drużynie Leszka Ojrzyńskiego zadebiutował świeżo pozyskany z Lechii Gdańsk Adam Pazio.
To drugie zwycięstwo Górali w trzecim sparingu w czasie okresu przygotowawczego. W pierwszej grze kontrolnej bielszczanie ulegli Cracovii 1:2, a w drugiej pokonali 2:1 Lecha Poznań. We wszystkich trzech spotkaniach trener Ojrzyński postawił na dwie różne "11" w każdej z połów.

Kolejny sparing Podbeskidzie rozegra już w sobotę. Jego rywalem będzie Górnik Zabrze.