W Legii nie będzie rewolucji

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

<I>- Latem doszło do rewolucji kadrowej, więc teraz nie musimy robić nic na siłę </i>- mówi na łamach Życia Warszawy <B>Mirosław Trzeciak</b>, dyrektor sportowy Legii Warszawa. Były reprezentant Polski powiedział, że Wojskowi jeśli dokonają transferów, to do klubu trafi maksymalnie dwóch piłkarzy.

W tym artykule dowiesz się o:

Legia będzie testować podczas zgrupowania w Hiszpanii piłkarzy rodem z Afryki. - Jeśli któryś z tych piłkarzy albo Bryce Daren Moon (wyjechał na Puchar Narodów Afryki - przyp. red.) będzie wzmocnieniem, wypożyczymy go lub kupimy. Cenowo są w naszym zasięgu - mówi Trzeciak.

Także żaden z piłkarzy nie opuści Legii. - Przed pierwszym treningiem niektórzy gracze sporo czytali na temat swojego odejścia z Legii. Niektórzy byli trochę zdenerwowani. Pojawiło się na ten temat wiele plotek. Wyjaśniłem im, że na razie nikt nie odchodzi. Więcej już nikt o to nie pytał. Nawet Marcin Burkhardt - powiedział Jan Urban.

Zamknięty jest już temat ściągnięcia Marka Saganowskiego z Southampton, ale cały czas sprawą otwartą jest pozyskanie Michała Zielińskiego z Polonii Bytom.

Źródło artykułu: