Liverpool szykuje kolejne transfery! Hiszpańscy obrońcy wkrótce na Anfield?
The Reds wydali już rekordowe 111 mln euro, ale zamierzają dalej wzmacniać skład swojego zespołu. Jak informuje angielska prasa, zagięli parol na graczy Sevilli i Atletico Madryt.Moreno jest wychowankiem Sevilla FC. W barwach tego zespołu rozegrał do tej pory 62 oficjalne spotkania i zdobył 3 gole. Na Anfield konkurowałby przede wszystkim z uzdolnionym Jonem Flanaganem.
Według The Times oprócz Moreno Brendan Rodgers chętnie widziałby w składzie swojego zespołu Javiera Manquillo z Atletico Madryt. 20-latek występuje na prawym boku defensywy i ma stosunkowo nieduże doświadczenie - w Primera Division rozegrał dotąd tylko sześć meczów, natomiast w Lidze Mistrzów wystąpił jedynie w fazie grupowej przeciwko FC Porto (2:0).
Liverpool liczy na wypożyczenie młodzieżowego reprezentanta Hiszpanii z opcją transferu definitywnego. Rywalami Manquillo w drużynie wicemistrza Anglii byliby Glen Johnson oraz Martin Kelly.
Przypomnijmy, że The Reds w trwającym oknie transferowym pozyskali do tej pory Adama Lallanę, Dejana Lovrena, Rickiego Lamberta (wszyscy z Southampton), Lazara Markovicia (z Benfiki), Emre Cana (z Bayernu) oraz Divocka Origiego (z Lille).
-
Generał Kuj Zgłoś komentarz
napastnika. -
Byczek93 Zgłoś komentarz
a co z transferem Konoplanki ? był już przecież blisko zimą i Liverpool spóźnił sie o minuty ... odpuścili? to bardzo ciekawy gracz przecież i w sumie nie aż taki drogi ;) -
Dereń Zgłoś komentarz
No ciekawe ciekawe, zobaczy się co z tego będzie -
Niee Zgłoś komentarz
Jak razie przypomina się tottenham , który sprzedał Bale i też zrobił sporo transferow -
Kawasaki14-1 Zgłoś komentarz
nadchodzącym sezonie, już nie takie drużyny i nie takie składy wracały po latach do LM i odpadały przed 1/2. Chociaż ogólnie moze być inaczej, takeigo wariactwa już dawno nie było jak w tym roku, Real przemeblowanie w pomocy, Barcelona w ataku i obronie(?), Atletico raczej już tak daleko nie zajdzie, konkretna przebudowa w Chelsea, Arsenalu, PSG się coś powzmacniało, City baaardzo spokojne no i szaleństwo w MU. Mogą być w tym sezonie w fazie grupowej niespodzianki, jak w ostatnich MŚ ;) -
W38-UL Zgłoś komentarz
Wydane 111mln, a na Anfield nadal nie ma zawodnika na miarę Ligi Mistrzów. Trochę mnie niepokoi to co robi Rodgers. -
pifpaff Zgłoś komentarz
śo to za mało - znaleść zapchajdziure -
Seb Uss Zgłoś komentarz
A Moreno się troszkę jaram, nie powiem :) -
kasyx Zgłoś komentarz
Moreno może wskoczyć do składu z marszu, chociaż Flannagan radził sobie więcej niż przyzwoicie. Manquillo melodia przyszłosci -
MITCH Zgłoś komentarz
niestety kogoś z dwójki Agger/Skrtel i za te 30-40mln ściągnąć jedynego w tym okienku pewniaka - napastnika bo tam bida przecież pary Suarez-Sturridge nie może zastąpić Lambert-Sturridge, myślę tu o Europie. Najgorsze, że mało kto sensowny został na rynku szkoda Mandzukica był wart spokojnie z 30mln, złoty interes Atletico. A co do ciekawych napastników w zasięgu Liverpoolu - Balloteli (choć można przestrzelić ze względów wychowawczych), Negredo, Lavezzi, Jackson Martinez, Llorente, Lacazette, Huntelaar. Nie chcę mi się wierzyć, że zapleczem dla Stu będzie tylko Lambert z zerowym doświadczeniem w Europie i nieudolny zakup BR - Borini. -
MichuRM Zgłoś komentarz
do Manquillo wypożyczenie byłoby dobrą opcją dla niego bo Juanfrana nie ma szans wygryźć ze składu. -
karmnik Zgłoś komentarz
Moreno w FMie na 3 gwiazdki, ale średnia 7,44 jako rezerwowego całkiem przekonująca. Dobry zakup. -
Lolek Zgłoś komentarz
przeciętniacy.