Górnik Łęczna w rundzie jesiennej w liczbach

Przedstawiamy szczegółowe podsumowanie postawy łęczyńskiej drużyny w rozgrywkach I ligi. Do statystyk wliczono bramki i żółte kartki z meczu Górnik - Zagłębie Lubin, zakończonego remisem 1:1 i później zweryfikowanego jako walkower na korzyść łęcznian.

Paweł Patyra

Bramki strzelone: 27.

Bramki strzelone u siebie: 19.

Bramki strzelone na wyjeździe: 8.

Najwięcej bramek strzelonych: Jakub Grzegorzewski, Rafał Niżnik - 7.

76-90 8 1

Zwycięstwa: 9. Zwycięstwa u siebie: 6. Zwycięstwa na wyjeździe: 3. Najwięcej kolejnych zwycięstw: 3. Najwyższe zwycięstwo: 3:0 (z Dolcanem Ząbki). Remisy: 4. Remisy u siebie: 3. Remisy na wyjeździe: 1. Najwięcej kolejnych remisów: 2. Porażki: 6. Porażki u siebie: 2. Porażki na wyjeździe: 4. Najwięcej kolejnych porażek: 2. Najwyższa porażka: 0:4 (ze Stalą Stalowa Wola). Najwięcej minut bez straty bramki: 247. Najwięcej minut bez strzelenia bramki: 332. Najstarszy piłkarz: Paweł Bugała - 35 lat. Najmłodszy piłkarz: Krystian Michalak - 20 lat. Najwięcej minut na boisku: Jakub Wierzchowski - 1649. Najmniej minut na boisku: Krystian Michalak - 20. Żółte kartki: 45. Najwięcej żółtych kartek: Veljko Nikitović - 6. Czerwone kartki: 5. Najwięcej czerwonych kartek: Paweł Tomczyk - 2.