Wicelider stracił punkty z beniaminkiem, sporo emocji w Sosnowcu - wyniki czwartkowych meczów 15. kolejki II ligi

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

W czwartkowy wieczór rozegrano dwa pierwsze mecze 15. kolejki II ligi. Do małej niespodzianki doszło w Kołobrzegu, gdzie zremisował wicelider, a sporo emocji towarzyszyło spotkaniu w Sosnowcu.

Bramek nie doczekali się kibice w Kołobrzegu. Kotwica bezbramkowo zremisowała z faworyzowanym MKS Kluczbork. Bardziej z tego rezultatu mogą być gospodarze, którzy mają teraz dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. MKS wskoczył na fotel lidera, ale ciężko się spodziewać, aby w pozostałych meczach II ligi inni faworyci też tracili punkty. [ad=rectangle]   Mnóstwo emocji i zwrotów akcji było w Sosnowcu. Już na początku goście z Pruszkowa powinni wyjść na prowadzenie, gdy rzut karny wywalczył Maciej Górski. Arkadiusz Jędrych przegrał jednak pojedynek z bramkarzem, a Zagłębie po chwili wyszło na prowadzenie po ładnym strzale z dystansu Huberta Tylca. Sosnowiczanie poszli za ciosem i po półgodzinie gry prowadzili już 3:0, w dodatku jeszcze w pierwszej połowie za dwie żółte kartki z murawy wyleciał Andrzej Niewulis. Wydawało się, że po przerwie gospodarze dokonają egzekucji na przyjezdnych, ale niespodziewanie to Znicz stworzył widowisko zdobywając dwie bramki, podczas gry w osłabieniu. Na więcej jednak pruszkowianom zabrakło czasu i trzy punkty zostały w Sosnowcu. Wyniki czwartkowych meczów 15. kolejki II ligi: Kotwica Kołobrzeg - MKS Kluczbork 0:0 Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków 3:2 (3:0)

1:0 - Hubert Tylec 8' 2:0 - Tomasz Szatan 26' 3:0 - Piotr Giel 31' 3:1 - Mateusz Pielak 63' 3:2 - Mateusz Muszyński 87'

Źródło artykułu:

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP. Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!