Motor Lublin w rundzie jesiennej w liczbach

Nie tak wyobrażali sobie minioną rundę wszyscy związani z lubelskim klubem. Podopieczni Ryszarda Kuźmy osiągnęli wynik poniżej oczekiwań. Strzelili najmniej bramek w I lidze - zaledwie 10. Jeżeli dołożymy do tego 9 porażek, to nie może dziwić fakt, że Motor wyprzedza w tabeli tylko GKS Katowice.

Paweł Patyra

Bramki strzelone: 10.

Bramki strzelone u siebie: 5.

Bramki strzelone na wyjeździe: 5.

Najwięcej bramek strzelonych: Janusz Iwanicki, Marcin Popławski, Rafał Wawrzyńczok - 2.

76-90 3 6

Zwycięstwa: 4. Zwycięstwa u siebie: 2. Zwycięstwa na wyjeździe: 2. Najwięcej kolejnych zwycięstw: 2. Najwyższe zwycięstwo: 1:0. Remisy: 6. Remisy u siebie: 4. Remisy na wyjeździe: 2. Najwięcej kolejnych remisów: brak. Porażki: 9. Porażki u siebie: 3. Porażki na wyjeździe: 6. Najwięcej kolejnych porażek: 3. Najwyższa porażka: 0:2 (z GKP Gorzów Wlkp. i Zagłębiem Lubin). Najwięcej minut bez straty bramki: 232. Najwięcej minut bez strzelenia bramki: 395. Najstarszy piłkarz: Przemysław Mierzwa - 30 lat. Najmłodszy piłkarz: Rafał Król - 19 lat. Najwięcej minut na boisku: Przemysław Mierzwa - 1710. Najmniej minut na boisku: Grzegorz Krystosiak - 63. Żółte kartki: 35. Najwięcej żółtych kartek: Artur Bożyk, Janusz Iwanicki, Krzysztof Lipecki - 4. Czerwona kartka: 1 (Artur Bożyk).

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.