Sparingowo: Bełchatów pewnie pokonał GieKSę

W spotkaniu sparingowym rozegranym w Bełchatowie podopieczni Kamila Kieresia bez większych problemów uporali się z występującym w I lidze GKS-em Katowice, wygrywając 4:1 (3:1).

Dla Brunatnych był to trzeci mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań. Oprócz zwycięstwa nad GieKSą mają też na swoim koncie porażki z Koroną Kielce (2:3) oraz II-ligowym MKS-em Kluczbork (0:1). Drużyna z Górnego Śląska natomiast środowym występem rozpoczęła serię sparingów.
[ad=rectangle]
PGE GKS Bełchatów - GKS Katowice 4:1 (3:1)
1:0 - Kamil Wacławczyk 7'
2:0 - Adrian Frańczak 11' (sam.)
3:0 - Paweł Baranowski 16'
3:1 - Grzegorz Goncerz 45' (k)
4:1 - Bartosz Ślusarski 58'

PGE GKS Bełchatów: (skład wyjściowy) Arkadiusz Malarz - Adrian Basta, Paweł Baranowski, Marcin Flis, Adam Mójta - Michał Mak, Pawieł Komołow, Grzegorz Baran, Kamil Wacławczyk, Maciej Małkowski - Arkadiusz Piech.

GKS Katowice: (I połowa) Antonín Bucek - Rafał Pietrzak, Mateusz Kamiński, Łukasz Pielorz, Adrian Frańczak - Patryk Kun, Kamil Cholerzyński, Povilas Leimonas, Przemysław Pitry, David Lesko - Grzegorz Goncerz.

(II połowa) Krystian Rudnicki - Alan Czerwiński, Mateusz Kamiński (86' Povilas Leimonas), Łukasz Pielorz (86' Kamil Cholerzyński), Rafał Pietrzak (86' Adrian Frańczak) - Dávid Lesko (64' Aleksander Januszkiewicz), Jarosław Wieczorek, Sławomir Duda, Kamil Bętkowski, Patryk Kun (64' Piotr Ceglarz) - Rafał Kujawa.