Anglia: Polak wkrótce zmieni klub

- Do końca stycznia na pewno zostanę wypożyczony - mówi na łamach Sportowych Faktów Tomasz Cywka, pomocnik angielskiego Wigan Athletic. Młody reprezentant Polski w poprzednim sezonie był wypożyczony do klubu z League One - Odlham Athletic, ale i tym razem wybierze jeden z klubów z tej ligi.

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski

- Moje wypożyczenie jest mocno prawdopodobne. Jedynie co wiadomo, to, że będzie to klub z League One - mówi 19-letni Tomasz Cywka. - Mam kilka ofert i na pewno skorzystam z jeden z nich do końca stycznia - dodaje.

- Na to jaki będzie to klub składa się kilka opcji, więc najpierw trzeba je rozpatrzyć, a później wraz z ojcem i menedżerem zadecyduje, co wybrać - mówi Cywka. Być może piłkarz zostanie wypożyczony tylko na miesiąc lub nawet do końca sezonu. - To nie tylko ode mnie zależy, ale także od klubu - zauważa Polak, który czuje, że jest w dobrej formie. - Jestem zadowolony ze swojej formy, a w tym tygodniu zaczęliśmy ponownie ligę rezerw, więc będzie dodatkowa okazja, aby sprawdzić się i znów zrobić postęp - zakończył Tomasz Cywka.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×