Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Pierwszy trening Jacka Zielińskiego w okrojonym składzie

Tylko 15 zawodników z pola i dwóch bramkarzy miał do dyspozycji na swoim pierwszym treningu w Cracovii nowy trener Pasów [tag=27327]Jacek Zieliński[/tag].
Maciej Kmita
Maciej Kmita

Jacek Zieliński, który zastąpił Roberta Podolińskiego na stanowisku trenera Pasów, w poniedziałek przed godz. 16 po raz pierwszy spotkał się z drużyną Cracovii i po 10-minutowej rozmowie wyprowadził piłkarzy na boisko. Wcześniej z zespołem pożegnał się trener Robert Podoliński. Zielińsk na pierwszych zajęciach miał do dyspozycji tylko 15 zawodników z pola i dwóch bramkarzy.


Mateusz ŻytkoLuiz Santos Deleu, Paweł JaroszyńskiMateusz CetnarskiPrzemysław Kita i Dariusz Zjawiński nie trenowali ze względu na to, że w niedzielę wystąpili w zespole rezerw. Brakowało również kapitana zespołu Krzysztofa Pilarza, który jest jedynym graczem z obecnej kadry Pasów znającym Jacka Zielińskiego ze współpracy w poprzednich klubów - występował w prowadzonej przez niego Odrze Wodzisław Śląski. Z kolei Jaroszyński to syn Piotra Jaroszyńskiego - byłego podopiecznego Zielińskiego z Górnika Łęczna.
Wraz z Podolińskim pracę w Cracovii stracili też jego asystenci. II trenerem w sztabie Zielińskiego będzie Piotr Górecki, a trenerem przygotowania fizycznego został Paweł Żychowicz, który był w sztabie Mirosława Hajdy pod koniec ubiegłego sezonu, a wcześniej pracował w sekcji hokejowej. 

Podczas gdy Zieliński prowadził pierwsze zajęcia Pasów, ze swoich gabinetów w centrum treningowym przy Wielickiej 101 wyprowadzali się trener Podoliński, Michał Mirota, Mariusz Liberda oraz Michał Pulkowski. W siedzibie klubu pojawił się też prezes Janusz Filipiak, który po zajęciach spotkał się z nowym szkoleniowcem.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×