Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Asysty T-ME: Pogoń Pawłowskiego i Dzalamidze

Trzy asysty w 36. kolejce zaliczył Szymon Pawłowski, a jedną Nika Dzalamidze. Obaj zbliżyli się do prowadzącego w klasyfikacji Semira Stilicia, do którego tracą dwa punkty.
Michał Piegza
Michał Piegza

Asysty w 36. kolejce: Budziński (Cracovia), Kołodziej (Podbeskidzie), Prokić (PGE GKS), Pilipczuk (Korona), Piasecki (Górnik Z.), Douglas, Kędziora, Sz. Pawłowski 3 (Lech), Frączczak (Pogoń), Grajciar (Śląsk), Mackiewicz, Dzalamidze (Jagiellonia).


Klasyfikacja asystentów T-Mobile Ekstraklasy po 36. kolejce:

13 - Stilić (Wisła)

11 - Dzalamidze (Jagiellonia), Sz. Pawłowski (Lech)

10 - Budziński (Cracovia), Brzyski (Legia), Michał Mak (GKS), Madej (Górnik)

8 - Drygas (Zawisza), Mila (Śląsk - 5, Lechia), Starzyński (Ruch), Zieńczuk (Ruch)

7 - Frączczak (Pogoń), Jeż (Górnik), Murawski (Pogoń), Nazario (Lechia),

6 - Badia (Piast), Bonin (Górnik Ł.), Hamalainen (Lech), Iwański (Podbeskidzie), Jankowski (Wisła), T. Kędziora (Lech), Lovrencsics (Lech), Makuszewski (Lechia), F. Paixao (Śląsk), Sadajew (Lechia - 2, Lech), Saganowski (Legia)

5 - Brożek (Wisła), Cernych (Górnik Ł.), Chmiel (Podbeskidzie), Demjan (Podbeskidzie), Douglas (Lech), Duda (Legia), Gigołajew (Ruch), Hanzel (Piast), Kosznik (Górnik Z.), Mackiewicz (Jagiellonia), Mraz (Górnik Ł.), Pich (Śląsk), Sadlok (Wisła), Sarki (Wisła), Wilczek (Piast)

4 - Babiarz (Ruch), Boguski (Wisła), Bozok (Górnik Ł.), Broź (Legia), Burliga (Wisła), Gajos (Jagiellonia), Garguła (Wisła), Gergel (Górnik), Jodłowiec (Legia), Jović (Wisła), Kapo (Korona), Machaj (Śląsk), Nunes (Pogoń), Ostrowski (Śląsk), Pinto (Legia), Radović (Legia), Szeliga (Piast), Wdowiak (Cracovia), Vassiljev (Piast), Zjawiński (Cracovia), Żyro (Legia)

3 - Aankour (Korona), Carlos (Korona, Zawisza - 1), Droppa (Śląsk), Golański (Korona), Hasani (Górnik Ł.), Hateley (Śląsk), Jovanović (Korona), Kiełb (Korona), Klepczyński (Piast), Korzym (Podbeskidzie), Kownacki (Lech), Kucharczyk (Legia), Leandro (Korona), Linetty (Lech), Malinowski (Podbeskidzie), Mica (Zawisza), Mierzejewski (Górnik Ł.), Mójta (GKS), Piątkowski (Jagiellonia), Pilipczuk (Korona), Quintana (Jagiellonia), Rakels (Cracovia), Sa (Legia), Stępiński (Wisła), Sylwestrzak (Korona), Trałka (Lech), Trytko (Korona), Tuszyński (Jagiellonia), Wacławczyk (GKS), Wroński (GKS), Vranjes (Lechia), Ziajka (Zawisza)

2 - Alvarinho (Zawisza), D. Dąbrowski (Cracovia), Deleu (Cracovia), Dziwniel (Ruch), Efir (Ruch), Formella (Lech), Friesenbichler (Lechia), S. Gancarczyk (Górnik), Grajciar (Śląsk), Henriquez (Lech), Izvolt (Piast), Kapustka (Cracovia), Konczkowski (Ruch), Kosecki (Legia), Kun (Pogoń), Leković (Lechia), Łukasik (Lechia), Magiera (Górnik Z.), Małecki (Pogoń), Modelski (Jagiellonia), Możdżeń (Lechia), Mystkowski (Jagiellonia), Nikitović (Górnik Ł.), T. Nowak (Górnik Ł.), Osyra (Piast), J. Pawłowski (Jagiellonia), Pazio (Podbeskidzie), Podgórski (Piast), Porcellis (Zawisza), Robak (Pogoń), Romanczuk (Jagiellonia), Rymaniak (Cracovia), Stano (Podbeskidzie), Szymański (PGE GKS), Ślusarski (PGE GKS), Śpiączka (Podbeskidzie), Wasiluk (Jagiellonia), Wojtkowiak (Lechia), Wójcicki (Zawisza), Vrdoljak (Legia), Zachara (Górnik Z.), Zejdler (Cracovia), Zivec (Piast), Zwoliński (Pogoń)

1 - Adu (Podbeskidzie), Akahoshi (Pogoń), Aleksić (Lechia), Arajuuri (Lech), Araujo (Zawisza), Barisić (Zawisza), Barrientos (Wisla), Burić (Lech), Celeban (Śląsk), Cetnarski (Cracovia), Colak (Lechia), Covilo (Cracovia), Danielak (Pogoń), Danielewicz (Śląsk), Deja (Podbeskidzie), Dudka (Wisła), Basta (PGE GKS), Cetnarski (Cracovia), M. Dąbrowski (Pogoń), Dialiba (Cracovia), Dudu (Śląsk), Frankowski (Jagiellonia), Furman (Legia), Giulherme (Legia), Golla (Pogoń), Grendel (Górnik Z.), Grodzicki (Ruch), Grzelczak (Lechia), Grzyb (Jagiellonia), Guerrier (Wisła), Guilherme (Legia), Hernani (Pogoń), Hołota (Śląsk), Janicki (Lechia), Janota (Pogoń), Jasiński (Jagiellonia), Jendrisek (Cracovia), Jevtić (Lech), Kadu (Zawisza), Kalkowski (Górnik Ł.), Keita (Lech), Kołodziej (Podbeskidzie), Konieczny (Podbeskidzie), Kowalski (Ruch), Kurzawa (Górnik Z.), Kuś (Ruch), Łuczak (Górnik Z.), Machaj (Śląsk), Mateusz Mak (GKS), Marković (Korona), Martinez (Piast), Micael (Zawisz), Moskwik (Piast), Murawski (Pogoń), D. Nowak (Cracovia), Nykiel (Cracovia), Olszar (PE GKS), Ouattara (Korona), Patejuk (Podbeskidzie), Piasecki (Górnik Z.), Piech (Legia), Plizga (Górnik Z.), Prokić (PGE GKS), Robak (Pogoń), Rogalski (Pogoń), Rudol (Pogoń), Sasin (Górnik Ł.), Sawicki (Jagiellonia), Skrzypczak (Górnik Z.), Smektała (Zawisza), R. Sobolewski (Górnik), Sokołowski (Podbeskidzie), Sretenović (Cracovia), Surma (Ruch), Szmatiuk (Górnik Ł.), Szwoch (Legia), Tarasovs (Jagiellonia), Tymiński (Jagiellonia), Ubiparip (Lech), Wagner (Zawisza), Wiśniewski (Lechia), Visnakovs (Ruch), Zbozień (PGE GKS), Zieliński (Śląsk), Zięba (PGE GKS).

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×