Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Komisja Ligi: Kara dla Bartłomieja Drągowskiego

Bartłomiej Drągowski został ukarany grzywną w wysokości 10 tysięcy złotych za niesportowe zachowanie podczas meczu z Legią Warszawa.
Bartosz Wiśniewski
Bartosz Wiśniewski

Bartłomiej Drągowski po meczu z Legią Warszawa nie wytrzymał presji i schodząc do szatni pokazał kibicom gospodarzy środkowy palec. Przypomnijmy, że Jagiellonia Białystok przegrała to spotkanie po kontrowersyjnych rzucie karnym w końcówce spotkania.


Młody bramkarz będzie musiał zapłacić teraz 10 tysięcy kary. Ukarany grzywną został też były spiker Legii Warszawa Wojciech Hadaj, który w czasie meczu z Górnikiem Zabrze obrażał kibiców gości.

Oprócz personalnych kar Komisja Ligi nałożyła liczne ograniczenia na kibiców kilku drużyn z T-Mobile Ekstraklasy.

Postanowienia Komisji Ligi:

W związku z zachowaniem kibiców Lechii Gdańsk podczas wyjazdowego meczu z Jagiellonią Białystok, które doprowadziło do trzykrotnego przerwania spotkania, na Lechię nałożono zakaz organizacji wyjazdów grup kibiców do końca 2015 roku. Ponadto na Lechię nałożono karę finansową w wysokości 30 000 zł.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy, które doprowadziło do przerwania meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze na Legię nałożono karę organizacji wyjazdów grup kibiców na dwa mecze Ekstraklasy, w tym kolejny mecz z Górnikiem. Ponadto na Legię nałożono karę finansową w wysokości 30 000 zł.

Dodatkowo na Wojciecha Hadaja, który pełnił rolę spikera podczas tego meczu, nałożono karę finansową w wysokości 2 000 zł.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy, które doprowadziło do przerwania meczu Lech Poznań - Wisła Kraków na Lech nałożono karę organizacji wyjazdów grup kibiców na trzy mecze Ekstraklasy. Ponadto na Lecha nałożono karę finansową w wysokości 25 000 zł.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy (użycie środków pirotechnicznych) podczas meczu Górnik Łęczna - PGE GKS Bełchatów, na Górnik nałożono karę 10 000 zł w zawieszeniu do końca 2015 roku. W związku z zachowaniem kibiców gości (użycie środków pirotechnicznych) podczas tego samego meczu na GKS Bełchatów nałożono 3 000 zł kary.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy (użycie środków pirotechnicznych) podczas meczu Piast Gliwice - Cracovia na Piast nałożono 3 000 zł kary.

W związku z zachowaniem kibiców Korony Kielce (użycie środków pirotechnicznych, niedozwolony transparent) podczas wyjazdowego meczu z PGE GKS Bełchatów na Koronę nałożono karę organizacji wyjazdów grup kibiców na jeden mecz Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem po meczu Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok na zawodnika Jagiellonii Bartłomieja Drągowskiego nałożono 10 000 zł kary.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
ekstraklasa.org
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×