Dużo dzieje się w Sandecji Nowy Sącz. Jedni odchodzą, drudzy zostają

Wyjaśniła się przyszłość kilku zawodników, którym kończą się kontrakty z dniem 30 czerwca. Dwóch zostanie w klubie, ale czterech pożegna się z zespołem prowadzonym przez trenera Roberta Kasperczyka.

Krzysztof Niedzielan
Krzysztof Niedzielan
Przynajmniej do końca 2015 roku biało-czarne barwy będzie reprezentował Marcin Makuch. Nowa umowa 35-letniego obrońcy ma też możliwość automatycznego przedłużenia. Wychowanek Hutnika Kraków gra w Sandecji od sezonu 2008/2009 i od tego czasu rozegrał 186 oficjalnych meczów dla sądeckiej drużyny.
Nowy kontrakt podpisał też Kamil Słaby. 21-letni defensor związał się z klubem do końca czerwca 2017 roku. Wychowanek Sandecji ma na koncie 39 meczów w I drużynie.

Wiadomo już także kto opuści nowosądeckie szeregi. Decyzją zarząd i sztabu szkoleniowego nie zostaną przedłużone umowy z Rudolfem Urbanem, Cheikh'iem Niane i Fabianem Fałowskim. Maciej Bębenek postanowił przenieść się do GKS-u Katowice. - Wymienionym czterem piłkarzom odchodzącym z Nowego Sącza bardzo serdecznie dziękujemy za grę w barwach Sandecji, a także życzymy powodzenia w ich dalszej karierze - skomentował rzecznik prasowy Michał Śmierciak.

Szykuje się wielki powrót do Sandecji?

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×