Sparingowo: Starcie I-ligowców dla Pogoni Siedlce

W środę w Białej Podlaskiej zmierzyły się dwie drużyny, które rywalizują na zapleczu ekstraklasy. Minimalnie lepsza okazała się drużyna z Siedlec.

Jakub Artych
Środowy pojedynek miał różne fazy. W pierwszej połowie lepsze wrażenie stwarzała drużyna trenera Marcina Sasala, która w 16. minucie zdobyła jedyną bramkę w meczu. Ładną, indywidualną akcją popisał się Piotr Krawczyk, który strzałem w długi róg pokonał bramkarza z Suwałk. W drugiej połowie optyczną przewagę mieli zawodnicy Wigier, jednak defensywa Pogoni okazała się nie do przejścia.
W sparingu w Białej Podlaskiej w barwach Pogoni Siedlce wystąpił nowy zawodnik. W środę drużynę z Mazowsza wzmocnił pomocnik Krzysztof Bodziony, który ostatnio występował w GKS-ie Katowice. W ubiegłych rozgrywkach doświadczony pomocnik zagrał w 14 meczach I ligi. Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 1:0 (1:0) 1:0 Piotr Krawczyk 16'

Pogoń: Rafał Misztal (46, Dawid Pietrzkiewicz) - Konrad Wrzesiński (46, Julien Tadrowski), Rafał Zembrowski (46, Michał Panufnik), Daniel Dybiec (46, Przemysław Rodak), Daniel Chyła (46, Łukasz Wójcik), Mateusz Piechowiak (46, Daniel Smuga), Adrian Dziubiński (46, Sebastian Krawczyk), Marcin Paczkowski (46, Kamil Dmowski), Krzysztof Bodziony (46, Krystian Wójcik), Patryk Ciulak (46, Michał Ogrodnik), Piotr Krawczyk (46, Dawid Dzięgielewski).

Wigry: Hieronim Zoch (46, Karol Salik) - Mateusz Żebrowski (46, Jakub Bartkowski), Tomasz Jarzębowski (18, Maciej Wichtowski), Adrian Karankiewicz, Artur Bogusz (46, Kamil Rozmus; 84, Artur Bogusz), zawodnik testowany (46, Karol Styś), Kamil Lauryn (46, Marcin Tarnowski), Robert Hirsz (46, Aleksandar Atanacković), Dawit Makaradze (46, Patryk Rynkiewicz), Bartosz Biel (40, Łukasz Moneta), Kamil Zapolnik (46, Dominic Szyszka).