Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Stadion Narodowy w Warszawie ma sponsora tytularnego!

PGE Polska Grupa Energetyczna została partnerem tytularnym Stadionu Narodowego w Warszawie. Od dziś najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna w Polsce nosi nazwę "PGE Narodowy".
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

Umowę pomiędzy operatorem stadionu - spółką PL.2012+, a PGE Polską Grupą Energetyczną, podpisano na pięć lat.

Podpisy pod najbardziej prestiżowym kontraktem sponsoringowym w Polsce złożono 10 lipca 2015 r. Tym samym stadion, który do dziś odwiedziło ok. 4 mln gości biorących udział w blisko 700 wydarzeniach sportowych, rozrywkowych, biznesowych oraz kulturalnych, przez następne pięć lat będzie nosił nazwę PGE Narodowy. Partner tytularny stadionu, PGE Polska Grupa Energetyczna, to największe przedsiębiorstwo sektora elektroenergetycznego w Polsce. 40 proc. prądu płynącego z gniazdek polskich domów i przedsiębiorstw wyprodukowały elektrownie z Grupy PGE.


- W ciągu trzech lat Stadion Narodowy trafił do piątki najlepiej zarządzanych stadionów w Europie. Razem z PGE wykorzystamy wszystkie atuty naszych marek tworząc zupełnie nową jakość - PGE Narodowy. Nie ma drugiego obiektu, który byłby w stanie wygenerować tak dużo pozytywnej energii. To wszystko sprawia, że jest to partnerstwo zwycięskie dla obu stron i modelowa umowa naming rights - mówi Tomasz Półgrabski, prezes spółki PL.2012+.

- Umowa z PL.2012+ to kolejny krok do zrealizowania naszego głównego celu działań marketingowych, czyli osiągnięcia takiego poziomu świadomości i rozpoznawalności marki PGE, by każdy Polak nie tylko znał markę PGE, ale przede wszystkim chciał być jej klientem. PGE, jako największa grupa kapitałowa w branży elektroenergetycznej, zgodnie ze swoją strategią komunikacji wspiera największe i najbardziej prestiżowe projekty w Polsce. PGE Narodowy jest jednym z nich. Na całym świecie najlepsi łączą siły z najlepszymi - mówi Marek Woszczyk, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Od 2014 roku Stadion Narodowy to samofinansujące się przedsiębiorstwo, a pozyskanie partnera tytularnego jest kolejnym etapem w rozwoju potencjału biznesowego cieszącego się niesłabnącą popularnością obiektu. Doświadczenie spółki PL.2012+ i współpraca z PGE Polską Grupą Energetyczną - liderem w sektorze energetycznym, jednocześnie marką, która od lat angażuje się w sponsoring sportu i wydarzeń kulturalnych na najwyższym poziomie, stanowią gwarancję sukcesu PGE Narodowego w kolejnych latach. Współpraca dwóch silnych, rozpoznawalnych i cenionych marek przyniesie korzyść obydwu stronom umowy, a przede wszystkim milionom kibiców, którzy będą odwiedzać PGE Narodowy.

Umowę zawarto do 10 października 2020 r. z możliwością jej przedłużenia. Nazwa PGE Narodowy obowiązuje od momentu podpisania umowy.

#dziejesiewsporcie: Zawodniczka zemdlała podnosząc ciężary

Źródło: sport.wp.pl

Czy decyzja o sprzedaniu nazwy Stadionu Narodowego jest dobra?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (26):
 • kibiCK Zgłoś komentarz
  Platforma pseudo Obywatelska nie jest partią zwykłych szarych obywateli, nie jest partią dla której polski interes narodowy jest priorytetem. Światowa finansjera obawia się, że Polska
  Czytaj całość
  może zrobić to samo co Węgry a więc opodatkować zagraniczne hipermarkety, banki, centra handlowe przy jednoczesnej drastycznej obniżce podatków dla zwykłych szarych obywateli oraz małych i średnich polskich firm. Przypomnę, że na Węgrzech małe i średnie firmy płacą tylko 10% podatek CIT. Dla porównania w Polsce ten podatek wynosi aż 19%. Do tego zwykli Węgrzy płacą tylko 16% podatek dochodowy a od stycznia następnego roku będą płacić tylko 15% przy czym już zapowiedziana jest kolejna obniżka do 9%. U nas zwykły szary obywatel, który zakłada firmę od razu jest obciążany wieloma podatkami a zagraniczne korporacje są w Polsce faworyzowane, bo zbijają w naszym kraju fortunę i nawet nie chcą tutaj zapłacić podatków. Dla kogo budowany jest ten kraj? Dla Polaków czy dla zagranicznych oligarchów, korporacji i banksterów? Oni chcieliby utrzymać obecną sytuację tj. niech Polacy tyrają za grosze przy progu emerytalnym 99 lat - do tego oczywiście minimalne lub zerowe podatki dla zagranicznych korporacji no i interes się kręci.
  • wislok Zgłoś komentarz
   Fatalnie brzmi ta nazwa. Gdzie Allez oburzony dyskusją polityczną?? Mam ciekawsze zajęcia niż rozmowa o polityce. Pozdrawiam :)
   • kibiCK Zgłoś komentarz
    To jest śmieszne, że polskie władze faworyzują zagraniczne korporacje, banki, hipermarkety, centra handlowe kosztem polskich firm. Rzeczywistość wygląda tak, że Polak który chce
    Czytaj całość
    założyć firmę od razu zostanie obrzucony masą podatków a zagraniczny hipermarket jest uprzywilejowany przez "polskie" władze. Polecam zapoznać się z danymi, które pokazują ile mld zł każdego roku jest wyprowadzanych z Polski przez tego typu zagraniczne firmy. Zagraniczne korporacje powinny płacić w Polsce podatki i niech nie straszą, że "podniosą ceny". Jak podniosą ceny to ludzie przestaną u nich kupować, bo taniej będzie w polskich sklepach. Nie może być tak, że Polak ma płacić podatki i tyrać za grosze a zagraniczne korporacje czy banki zbijają na tym fortunę i nawet nie chcą zapłacić podatku w Polsce.
    • HBLLove Zgłoś komentarz
     Racja i jeszcze GRU do kompletu. A tak na poważnie to wszystkich, którzy wiernie służyli Moskwie powinno się spuścić do kanału i zamknąć klapę - inaczej Polska nigdy się nie
     Czytaj całość
     podniesie, bo zawsze będziemy sterowani z zewnątrz. Jak to jest możliwe, że po 1989 roku nie dokonaliśmy pełnej dekomunizacji kraju? Obce służby i agentury się likwiduje tak jak zrobiono to w Polsce po zaborach (tzw. opcja zerowa).
     • b90 Zgłoś komentarz
      bez sensu
      • Anna Fras Zgłoś komentarz
       hehe...panstwowy stadion podpisuje umowe o sponsoringu z panstwowa firma... 100% komuny!!!...hehe...PGE, to monopolista, sprzedaje energie elektr. 3-razy drozej niz wynosi jej cena w USA..
       Czytaj całość
       ,,prestizowe", to beda, ale podwyzki cen pradu...hehe
       • Kurczak PB Zgłoś komentarz
        I właśnie dlatego się cieszę, że bliżej mi do emigracji niż dalej.
        • ZKS STAL RZESZOW Zgłoś komentarz
         Byle nie po niema nikogo gorszego.
         • HBLLove Zgłoś komentarz
          Kolego, Giertych się sprzedał i leci w prorządowym nurcie. Co chwilę jest zapraszany do TV i tam wygłasza swoje głodne kawałki, że to opozycja jest winna a nie rząd i takie tam inne
          Czytaj całość
          dyrdymały :)
          • ZKS STAL RZESZOW Zgłoś komentarz
           Kolega Tuska kulczyk niech ze swoich wyłoży lub Michnik i nazwa brzmiałaby " Michnik Narodowy" hahaha
           • Kurczak PB Zgłoś komentarz
            Najdroższy stadion w Europie budowany przez POLAQUA, firmę WSI co potwierdził Sumliński. Ta sama firma buduje również autostrady i wszystko co najważniejsze.
            • alex67 Zgłoś komentarz
             Czyli zaplacą polacy .PO +PSL to mafia plująca polakom w twarz a niektóre dupki jeszcze biją im brawa.Brak słów.
             • heniek Zgłoś komentarz
              "Nie ma drugiego obiektu, który byłby w stanie wygenerować tak dużo pozytywnej energii." No wiosną na GP to mi wygenerował tyle emocji, że myślałem, że ... E lepiej nie pisać.
              Zobacz więcej komentarzy (13)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×