Wściekły Mourinho. Uciekł z wywiadu

Trenerowi Chelsea Londyn Jose Mourinho coraz częściej puszczają nerwy. Tym razem portugalski szkoleniowiec uciekł przed niewygodnym pytaniem jednego z angielskich dziennikarzy.

Przemysław Dubiński

Do zdarzenia doszło tuż przed meczem z Evertonem. Mourinho pytany przez dziennikarza o niedoszły transfer Johna Stonesa nie wytrzymał i przerwał rozmowę słowami: - To już trwa zbyt długo, jak na wywiad przed meczem.

Na twarzy Portugalczyka widać było spore zdenerwowanie. Całą sytuację można zobaczyć na zamieszczonym przez BT Sport Football filmie.

Przypomnijmy, że w letniej przerwie mistrzowie Anglii aż cztery razy składali Evertonowi ofertę kupna Stonesa. Ostatnia opiewała na 38 mln funtów. Wszystkie zostały jednak odrzucone przez działaczy z Liverpoolu.

Sobotnie mecz pomiędzy Evertonem, a Chelsea Londyn  zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy 3:1. Hat-tricka w tym spotkaniu zdobył Steven Naismith.