Robert Lewandowski świętował pięciopak z żoną

Z kim Robert Lewandowski świętował ustrzelenie historycznego pięciopaka? Oczywiście z żoną! Jeszcze w czasie meczu Anna Lewandowska zamieściła w sieci wymowne zdjęcie, a po spotkaniu zrobiła sobie wspólną "fotkę".

Maciej Kmita
Robert Lewandowski / Robert Lewandowski

W meczu 6. kolejki Bundesligi z Wilkami (5:1) Robert Lewandowski wszedł do gry w przerwie, a w 59. minucie miał już na koncie pięć bramek! "Lewy" napisał historię Bundesligi, zdobywając najszybszy hat-trick, czteropak i pięciopak wszech czasów niemieckiej ekstraklasy - Polak trafiał do siatki Wolfsburga między 51. a 59. minutą. Nigdy wcześniej żaden zmiennik nie strzelił też więcej niż trzech goli.

Historyczny wyczyn kapitan Biało-Czerwonych świętował oczywiście w towarzystwie żony Anny. Po spotkaniu para zamieściła na Twitterze zdjęcie, które mówi wszystko o szalonym wieczorze na Allianz Arenie.

Wcześniej, jeszcze prosto ze stadionu Bayernu sama Anna zamieściła wymowne zdjęcie na swoim Instagramie.

Robert Lewandowski poznał swoją żonę, gdy jako nastolatek występował w Zniczu Pruszków, a od 2013 roku Anna jest żoną kapitana reprezentacji Polski.