Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice: Wygrać ze zmęczeniem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Piłkarze Chrobrego Głogów
Piłkarze Chrobrego Głogów

Piłkarze Chrobrego Głogów w dwóch minionych kolejkach schodzili z murawy pokonani i liczą, że podmęczona Chojniczanka jest idealnym celem na przełamanie.

Wygrać ze zmęczeniem - pod takim hasłem wyjdą na niedzielny mecz piłkarze Chojniczanki Chojnice. Zespół Mariusza Pawlaka kilka dni temu grał spotkanie w 1/8 Pucharu Poski, które zakończyło się dogrywką. Po zwycięstwie 2:1 nad PGE GKS Bełchatów udało się co prawda wywalczyć awans, ale 120 minut spędzonych na murawie piłkarze z pewnością odczuli. - Czeka nas w Głogowie bardzo trudny mecz i zdaje sobie sprawę, jak ważna jest regeneracja. Większość zawodników podstawowego składu ma w nogach te dodatkowe minuty, ale zrobimy wszystko by nie przypłacić awansu w pucharze, porażką w lidze. Proszę spojrzeć na tabelę, musimy punktować - powiedział tuż przed wyjazdem do Głogowa opiekun żółto-biało-czerwonych.

W Głogowie spokojnie czekają na rywala. Chrobry ma za sobą bardzo udany początek rundy jesiennej i przez moment nawet liderował tabeli. We wrześniu nie idzie już tak dobrze. Ograć udało się jedynie, zamykający stawkę, Rozwój Katowice (1:0), a następnie przyszły porażki z Drutex-Bytovią Bytów (0:1) i Stomilem Olsztyn (1:2). Nadszedł czas by się odkuć.

Do wyjściowego składu Chojniczanki wraca po kartkowej pauzie Rafał Grzelak. Pomocnik udowodnił w czwartek swoją przydatność dla zespołu, będąc jedną z jaśniejszych postaci pucharowej potyczki z Bełchatowem. Przemeblowania będzie za to wymagała linia obronna gości, bowiem za kartki wypadł Wojciech Lisowski i w Głogowie go nie zobaczymy. Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice

/ nd. 27.09.2015 godz. 17.00

Przewidywane składy:

Chrobry Głogów: Karol Szymański - Krzysztof Ziemniak, Damian Byrtek, Łukasz Bogusławski, Adam Samiec, Dominik Kościelniak, Marcel Gąsior, Szymon Drewniak, Michał Ilków-Gołąb, Łukasz Szczepaniak, Damian Sędziak. Chojniczanka Chojnice: Damian Podleśny – Łukasz Kosakiewicz, Marcin Biernat, Piotr Kieruzel, Tomasz Lisowski, Maciej Rogalski, Jakub Mrozik, Paweł Zawistowski, Rafał Grzelak, Bartłomiej Niedziela, Andrzej Rybski.

Sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).

Zamów relację z meczu Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice Wyślij SMS o treści PILKA.CHOJNICZANKA na numer 7355 Koszt usługi 3,69 zł z VAT

Zamów wynik meczu Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice Wyślij SMS o treści PILKA.CHOJNICZANKA na numer 7136 Koszt usługi 1,23 zł z VAT