Oceny WP SportoweFakty: Lech Poznań - FC Basel

Michał Piegza
Łukasz Trałka - 5,5: Zagrał w pierwszej, bezbramkowej części. Swoje w destrukcji zrobił - rywal gola nie zdobył. Z przodu, podobnie jak reszta zespołu przed przerwą niewidoczny.

Karol Linetty - 4,5: To nie był ten piłkarz, którego pamiętamy chociażby z meczów reprezentacji Polski. Kilka razy starał się pociągnąć zespół, ale bez większego powodzenia. Miał udział przy straconym przez Lech golu na 0:1. Od piłkarza tej klasy co Linetty oczekujemy dużo więcej.

Darko Jevtić - 6,5: Najlepszy zawodnik Lecha w polu. Po faulu na nim Kolejorzowi należał się rzut karny. W drugiej części z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę. Forma pomocnika mistrzów Polski wyraźnie idzie w górę. W 73. minucie opuścił boisko.