Federico Marchetti kontuzjowany po radości z gola

Federico Marchetti nie zagra w najbliższym ligowym meczu z Interem Mediolan. Bramkarz Lazio nabawił się kontuzji w dość nietypowej sytuacji - ciesząc się z gola dla swojej drużyny.

Mateusz Skwierawski

Miało to miejsce podczas ostatniego meczu ligowego Lazio z Sampdorią. Drużyna z Rzymu wygrała 1:0 zdobywając bramkę w 78. minucie.

Marchetti wystartował do kolegów z zespołu żeby cieszyć się po golu i nabawił się kontuzji ścięgna uda. Z boiska zszedł cztery minuty później. W piłkę nie zagra w sumie przez najbliższy miesiąc.

Bramkarz rozegrał w tym sezonie 14 meczów w Serie A. W pięciu z nich zachował czyste konto. Lazio zajmuje dwunaste miejsce po 16. kolejkach włoskiej ekstraklasy.

Robert Lewandowski: Niemcy muszą na nas uważać

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)