Kolejne osłabienie Stali Stalowa Wola? Radomiak kusi Radosława Mikołajczaka

Stal Stalowa Wola w zimowej przerwie może doznać poważnego osłabienia. Pozyskaniem Radosława Mikołajczaka poważnie zainteresowany jest bowiem inny II-ligowy klub, Radomiak Radom.

Artur Długosz
Artur Długosz

27-letni pomocnik Stali Stalowa Wola wzbudza zainteresowanie kilku zespołów. Pozyskać chciała go między innymi Puszcza Niepołomice. Obecnie trwają natomiast rozmowy z Radomiakiem Radom. Sytuacja ma wyjaśnić się wkrótce.

Radosław Mikołajczak gra w Stali od wiosny 2013 roku. W rundzie jesiennej obecnego sezonu wystąpił w 15 spotkaniach ligowych i 4 pucharowych. 19 razy wychodził w pierwszym składzie z czego 14 meczów rozegrał w pełnym wymiarze czasowym, strzelił trzy bramki.

Wszystko wskazuje też na to, że w styczniu na testach w Stali Stalowa Wola pojawi się Bartosz Maciąg. To 19-letni lewy obrońca, będący ostatnio podstawowym zawodnikiem Bałtyku Koszalin. Ten piłkarz w przeszłości był powolywany do reprezentacji U-17.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×