Leo Messi bezlitosny. Odpowiedź mistrza.

Podczas meczu Pucharu Króla pomocnik Espanyolu Barcelona, Alvaro, prowokował Leo Messiego. Argentyńczyk nie miał dla rywala litości

Marek Wawrzynowski
EPA/VALERIANO DI DOMENICO PAP / EPA/VALERIANO DI DOMENICO

Środkowy obrońca Espanyolu Barcelona, Alvaro Gonzalez, próbował podczas derbowego meczu z FC Barcelona o Puchar Króla, sprowokować Leo Messiego.

Według dziennika "El Mundo Deportivo", na 10 minut przed końcem spotkania, przy stanie 0:1, zawodnik gospodarzy zakpił sobie z Messiego. Podszedł do zdobywcy Złotej Piłki i powiedział: "Jesteś bardzo niziutki". Messi spojrzał i odpowiedział: "A ty bardzo słaby".

Kilka minut później Munir El Haddadi strzelił swoją drugą bramkę w meczu i FC Barcelona wygrała na wyjeździe 2:0.

W pierwszym meczu, na własnym stadionie, FC Barcelona pokonała Espanyol 4:1, a Messi strzelił dwa gole. Zespół argentyńskiego geniusza awansował do 1/4 finału pucharu.

Nie wszyscy na Maderze kochają CR7. Wandale "ozdobili" pomnik Ronaldo nazwiskiem Messiego

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)