Udany sparing Górnika Łęczna. Jest pierwsza zimowa wygrana

PAP / Wojciech Pacewicz

To było udane sparingowe rozpoczęcie zimy przez Górnika Łęczna. Piłkarze Juriego Szatałowa wygrali w sobotę z FK Trakai 3:1.

W tym artykule dowiesz się o:

Rywal to wicemistrz Litwy, a mecz odbył się w tamtejszym Mariampolu, gdzie łęcznianie od środy przebywają na zgrupowaniu. Gole strzelili Bartosz Śpiączka, Radosław Pruchnik oraz jeden z piłkarzy testowanych, którego nazwisko klub skrzętnie ukrywa.

We wtorek Górnik zagra kolejny sparing z Atlantasem Kłajpeda.

FK Trakai - Górnik Łęczna 1:3 (1:2)

0:1 - Bartosz Śpiączka 9'
1:1 - Deividas Cesnauskis 9
1:2 - zawodnik testowany 15
1:3 - Radosław Pruchnik

Górnik Łęczna: I połowa: Zawodnik testowany – Bielak, Zawodnik testowany, Szmatiuk (33' Jan Bednarek), Zawodnik testowany, Łukasz Bogusławski, Łukasz Tymiński, Kamil Poźniak, Tomasz Nowak, Zawodnik testowany, Bartosz Śpiączka
II połowa: Zawodnik testowany (66′ Paweł Socha) – Paweł Sasin, Tomislav Bozić, Jan Bednarek, Łukasz Mierzejewski, Veljko Nikitović, Radosław Pruchnik, Grzegorz Piesio, Marcos Garcia Barreno, Kamil Poźniak, Jakub Świerczok