Wojciech Trochim z żalem opuścił GKS Katowice. "Powodem były sprawy rodzinne"

Wojciech Trochim za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z GKS-em Katowice. Zawodnik nie ukrywa, że w niedalekiej przyszłości chciałby wrócić do śląskiego klubu. - Powodem były przyczyny rodzinne - powiedział Trochim.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
PAP / Andrzej Grygiel

Wojciech Trochim w rundzie jesiennej był podstawowym zawodnikiem GKS Katowice. Zagrał we wszystkich dziewiętnastu spotkaniach śląskiego klubu, a dziesięć z nich rozpoczął w podstawowej jedenastce. Jego odejście z GieKSy było dużą niespodzianką. Zawodnik sam poprosił o rozwiązanie kontraktu, a klub wyraził na to zgodę. Wiosnę Trochim spędzi w Sandecji Nowy Sącz.

Zawodnik nie ukrywał, że z dużym żalem opuszcza Katowice. - Powodem rozwiązania kontraktu były przyczyny rodzinne. Mam nadzieję, że tutaj wrócę. Są dla mnie rzeczy ważne i ważniejsze. Gra w GKS-ie Katowice była dla mnie bardzo ważna i dawałem z siebie tyle, ile mogłem - powiedział 26-letni pomocnik.

Trochim nie wyklucza szybkiego powrotu do GKS-u Katowice. Jednak na pierwszym miejscu na tę chwilę jest dla niego rodzina. - Mam nadzieję, że wrócę tutaj w niedalekim czasie, jak wszystko się ułoży u mnie w rodzinie ze zdrowiem. Fajny okres tutaj spędziłem - stwierdził Trochim.

- Mam nadzieję, że niedługo ponownie się zobaczymy. Będę robił wszystko, by wrócić tutaj mocniejszy i by kibice mieli ze mnie pociechę. Zależy mi na powrocie do GieKSy. Wszystko jest przede mną, mam pół roku pracy przed sobą i życzę drużynie, by pięła się w górę i osiągnęła sukces. Zespół jest bardzo dobry i jest dla kogo grać - dodał były już zawodnik GKS-u Katowice.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×