Ligue 1: Były piłkarz Cracovii pogrążył drużynę Kamila Grosickiego!

Stade Rennes bez punktów. Drużyna Kamila Grosickiego przegrała na wyjeździe z SM Caen po golu byłego piłkarza Cracovii, Saidiego Ntibazonkizy! Polak pojawił się na boisku w drugiej połowie.

Szymon Mierzyński

Zawodnik z Burundi, który reprezentował barwy Pasów w latach 2010-2014, trafił do siatki w 54. minucie pięknym technicznym uderzeniem z boku pola karnego. "Grosik" wszedł do gry niespełna dwadzieścia minut później, ale nie udało mu się nic wskórać.

SM Caen dowiozło skromne prowadzenie do końca i teraz wyprzedza niedzielnego rywala o jeden punkt.

We wcześniejszym spotkaniu Olympique Marsylia zremisował u siebie z AS Saint-Etienne 1:1. Przez ostatnie pół godziny podopieczni Michela grali w osłabieniu, bowiem czerwoną kartkę otrzymał Nicolas Nkoulou. Goście wykorzystali tę przewagę i prowadzili po golu Kevina Monneta-Paqueta. Po komplet oczek jednak nie sięgnęli, bo zespół ze Stade Velodrome w doliczonym czasie zdołał wyszarpnąć remis dzięki trafieniu Michy'ego Batshuayia.