Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Piłkarze Sandecji zaprezentowani. "Impreza się udała"

Małopolskie Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu gościło drużynę biało-czarnych i jej kibiców. 5 dni przed rozpoczęciem rundy wiosennej w I lidze można było zobaczyć zespół w pełnej okazałości.
Krzysztof Niedzielan
Krzysztof Niedzielan

Sandecja przygotowała dla swoich kibiców kilka niespodzianek. Jedną z nich był krótki film wprowadzający do prezentacji, nawiązujący do tradycji kolejarskich. Sceny kręcono na dworcu PKP w Nowym Sączu. Na ekranie można było zobaczyć Macieja Małkowskiego, Wojciecha Trochima, Arkadiusza Aleksandra, Łukasza Radlińskiego i Grzegorza Barana. Pojawiły się też urywki z rundy jesiennej. 

Kolejną nowością były koszulki. Znalazło się na nich logo nowego sponsora głównego, firmy wędliniarskiej Szubryt. Sądeczanie przed własną publiką będą grać w tradycyjnych, biało-czarnych pasach, a na wyjeździe w niebieskich koszulkach.

Zanim na scenie pojawili się wszyscy piłkarze i sztab szkoleniowy, były jeszcze pokazy tańca nowoczesnego i cheerleaderek. Potem już ku uciesze fanów, zaprezentowali się piłkarze.

Sandecja Nowy Sącz przed rundą wiosenną Sandecja Nowy Sącz przed rundą wiosenną
- Myślę, że impreza wyszła ciekawie. Nasz nowy dział marketingu stanął na wysokości zadania i mam nadzieję, że ta tradycja będzie w przyszłości dalej kultywowana - powiedział napastnik Arkadiusz Aleksander.

Piłkarze z Nowego Sącza rozpoczną wiosenne rozgrywki od wyjazdowego meczu z Chojniczanką Chojnice, zaplanowanego na najbliższą sobotę.

Kadra Sandecji (stan na 29.02.2016):

Bramkarze: Michał Gliwa, Łukasz Radliński, Konrad Kociołek, Julian Grzegorczyk.

Obrońcy: Mateusz Bartków, Przemysław Szarek, Dawid Szufryn, Martin Cseh, Witalij Berezowski, Michał Szeliga, Kamil Słaby.

Pomocnicy: Grzegorz Baran, Maciej Małkowski, Wojciech Trochim, Matej Nather, Sebastian Szczepański, Filip Piszczek, Adrian Danek, Bartosz Sobotka, Bartłomiej Kasprzak, Szymon Kuźma, Bartłomiej Dudzic, Oleksandr Tarasenko.

Napastnicy: Dawid Janczyk, Arkadiusz Aleksander, Josef Ctvrtnicek.

Sztab szkoleniowy: Radosław Mroczkowski (trener), Janusz Świerad (II trener), Dawid Musiał (trener przygotowania fizycznego), Stanisław Bodziony (trener bramkarzy), Marcin Janikowski (kierownik drużyny), Michał Szado (fizjoterapeuta).

Zawodnikiem Sandecji najprawdopodobniej zostanie jeszcze Piotr Petasz. Obrońca w sobotę wystąpił w sparingu z Lokomotivą Koszyce i w poniedziałek trenował z sądecką drużyną.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×