Liga Mistrzów na żywo. Transmisja TV, stream online z wtorkowych meczów 1/8 finału

Do rozegrania zostały ostatnie cztery mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zobacz gdzie można je obejrzeć na żywo w telewizji i internecie. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Bayern – Juventus.

Michał Jankowski

Wtorkowe mecze Ligi Mistrzów na żywo

We wtorek Manchester City podejmie Dynamo Kijów. W pierwszym meczu Anglicy wygrali 3:1. W ukraińskim zespole szansę gry od pierwszej minuty otrzymał Łukasz Teodorczyk, ale zaprezentował się słabo i został zdjęty już w przerwie. Pewne zwycięstwo Manchesteru City sprawia, że rewanż wydaje się być formalnością.

Więcej emocji powinno być w meczu Atletico Madryt - PSV Eindhoven. W pierwszym spotkaniu kibice oglądający to spotkanie nie doczekali się bramek. W rewanżu zdecydowanym faworytem wydają się być gospodarze, ale PSV z pewnością postara się sprawić niespodziankę. Nie jest to niemożliwe, bo Holendrom do awansu wystarczy bramkowy remis

Transmisje z Ligi Mistrzów

Mecze Ligi Mistrzów na żywo można oglądać w kanałach NC+. Pojedynek Manchester City - Dynamo Kijów na żywo transmitować będzie stacja nSport. Powtórki zaplanowane zostały na wtorkowy wieczór oraz środę w stacjach Canal+ Sport i nSport. Mecz Ligi Mistrzów online można oglądać w NC+ Go.

Portal WP SportoweFakty przeprowadzi tekstową relację live z meczu Manchester City - Dynamo Kijów.

Z kolei mecz Atletico Madryt - PSV Eindhoven na żywo pokaże Canal+. Powtórki obejrzeć będzie można w Canal+ Sport we wtorkowy wieczór i środę. Transmisja online w NC+ Go.

Portal WP SportoweFakty przeprowadzi tekstową relację live z meczu Atletico - PSV.

Który wtorkowy mecz Ligi Mistrzów będziesz oglądać na żywo?