Manuel Pellegrini: Aguero będzie gotowy na PSG

Sergio Aguero zdobył gola w sobotnim meczu z West Bromwich (2:1), ale też doznał kontuzji. Manuel Pellegrini zapewnia jednak, że uraz nie jest groźny i Argentyńczyk powinien wystąpić w meczu z PSG.

Karol Borawski
AFP / Paul Ellis

"The Citizens" przegrywali na Etihad z West Bromwich po trafieniu SessegnonaAguero doprowadził do wyrównania w 19 minucie z rzutu karnego. O zwycięstwie przesądził w drugiej połowie Samir Nasri.

Argentyński napastnik opuścił boisko w końcówce spotkania. - Kun został kopnięty, to nie jest wielki problem przed wtorkowym meczem z PSG - uspokoił Manuel Pellegrini.

Samir Nasri rozegrał pierwszy mecz w pełnym wymiarze czasu od września. - Ciężko pracował, by wrócić po kontuzji. Wrócił wcześniej niż lekarze się spodziewali. Jestem pod wrażeniem, że dał radę zagrać całe 90 minut. To bardzo ważny piłkarz, jestem bardzo zadowolony z jego dyspozycji - dodał menedżer Manchesteru City.

Po sobotniej wygranej zespół The Citizens ma 57 punktów, zajmuje czwarte miejsce z dwunastopunktową stratą do prowadzącego w Premier League Leicester City. We wtorek City podejmie Paris Saint-Germain w meczu rewanżowym ćwierćfinału Ligi Mistrzów, w pierwszym spotkaniu padł remis 2:2.