Liga Portugalska: Rio Ave FC - Vitoria Guimaraes. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

W poniedziałek o 21:00 Rio Ave FC zagra z Vitorią Guimaraes w ramach rozgrywek ligi portugalskiej. Transmisja TV na żywo. Gdzie oglądać to spotkanie?

W tym artykule dowiesz się o:

Mecz na żywo: Rio Ave FC - Vitoria Guimaraes, transmisja TV

O godzinie 21:00 w poniedziałek rozpocznie się spotkanie w ramach ligi portugalskiej, Rio Ave FC - Vitoria Guimaraes. Ten mecz można będzie oglądać na żywo w telewizji. Transmisja TV na antenie Sport Klub.

Rio Ave będzie faworytem w pojedynku przed własną publicznością z Vitorią Guimaraes. Gospodarze są obecnie szóstą ekipą w tabeli ligi portugalskiej, a ich najbliższy przeciwnik zajmuje jedenaste miejsce. Obie ekipy dzieli różnica siedmiu oczek.

Rio Ave w minionych czterech spotkaniach zanotowało dwie porażki i dwa zwycięstwa. Piłkarze tego zespołu wciąż mogą zająć maksymalnie czwartą pozycję. Co ciekawe gospodarze poniedziałkowego pojedynku, jak do tej pory zdobyli tyle samo bramek, co stracili. Kibice Vitorii nie mają najlepszych humorów. Ich ulubiona drużyna zdobyła zaledwie dwa punkty w pięciu ostatnich meczach.

Czy piłkarze Rio Ave FC potwierdzą fakt bycia faworytem i w meczu z Vitorią Guimaraes zdobędą komplet punktów? Odpowiedź na to i wszystkie inne pytania poznamy wieczorem.[b] Transmisja TV na żywo z tego spotkania już od 21:00 na antenie Sport Klub.

[/b]

Źródło artykułu: