Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Asysty ekstraklasy: Mraz dołożył asystę, Nikolić również

W 33. kolejce asysty zaliczyli lider klasyfikacji Patrik Mraz oraz trzeci w rankingu Nemanja Nikolić. Słowak utrzymał dwa punkty przewagi nad Węgrem. Warto odnotować kolejne dwie asysty Filipa Starzyńskiego.
Michał Piegza
Michał Piegza

Asysty w 33. kolejce: Grajciar (Śląsk), R. Murawski (Pogoń), Starzyński 2, Janoszka (Zagłębie), Nikolić, Duda, Guilherme, Prijović (Legia), Mraz, Hebert (Piast), Boguski, Ondrasek (Wisła), Babiarz, Plizga (Termalica).

Klasyfikacja asystentów po 33. kolejce:
12 - Mraz (Piast)

10 - Cetnarski (Cracovia), Nikolić (Legia)

9 - Duda (Legia)

8 - Kapustka (Cracovia), R. Murawski (Pogoń), Mójta (Podbeskidzie), F. Paixao (Śląsk - 6, Lechia), Vassiljev (Jagiellonia)

7 - Jodłowiec (Legia), Starzyński (Zagłębie), Wolski (Wisła), Wójcicki (Cracovia)

6 - Guilherme (Legia), Kędziora (Termalica), Kucharczyk (Legia), Linetty (Lech), Lipski (Ruch), Vacek (Piast)

5 - Aankour (Korona), Burliga (Wisła) - 3, Jagiellonia), Cotra (Zagłębie), Dwaliszwili (Pogoń), Gergel (Górnik Z.), Janus (Zagłębie), Jović (Wisła), Małecki (Pogoń - 1, Wisła), Nowak (Górnik Ł.), Pietrowski (Piast), Prijović (Legia)

4 - Badia (Piast), Budziński (Cracovia), Brożek (Wisła), Chmiel (Podbeskidzie), D. Dąbrowski (Cracovia), Frączczak (Pogoń), Iwański (Ruch), Jankowski (Wisła), Janoszka (Zagłębie), Konczkowski (Ruch), Lovrencsics (Lech), Mateusz Mak (Piast), Mazek (Ruch), Ondrasek (Wisła), Papadopulos (Zagłębie), K. Piątek (Zagłębie), Pich (Śląsk), Piesio (Górnik Ł.), Pitry (Górnik Ł.), Sierpina (Korona), Sylwestrzak (Korona), Wawrzyniak (Lechia)

3 - Babiarz (Termalica), Barisić (Piast), Boguski (Wisła), Chrapek (Lechia), Demjan (Podbeskidzie), Grajciar (Śląsk), Grodzicki (Ruch), Grzelczak (Jagiellonia), Guerrier (Wisła), Hebert (Piast), Jaroszyński (Cracovia), Jendrisek (Cracovia), Jevtić (Lech), Kowalski (Podbeskidzie), Łukasik (Lechia), Mackiewicz (Jagiellonia), Madej (Górnik Z.), Mila (Lechia), Nespor (Piast), Pawłowski (Lech), Plizga (Termalica), Rakels (Cracovia), Słodowy (Górnik Z.), Świerczok (Górnik Ł.), Zieńczuk (Ruch), Zwoliński (Pogoń)

2 - Biskup (Termalica), Bereszyński (Legia), Borysiuk (Lechia), Brzyski (Legia), Cernych (Górnik Ł.), Danch (Górnik Z.), Dejmek (Korona), Deleu (Cracovia), Douglas (Lech), Foszmańczyk (Termalica), Furman (Legia), Gajos (Lech), Góralski (Jagiellonia), Grendel (Górnik Z.), Hamalainen (Lech), Haraslin (Lechia),Jarecki (Termalica), Jeż (Górnik Z.), Kiełb (Śląsk), (Lechia), Krasić (Lechia), Kuświk (Lechia), Kwame (Podbeskidzie), Maloca (Lechia), Matras (Pogoń), Mierzejewski (Górnik Ł.), Nazario (Lechia), Oleksy (Ruch), Osyra (Piast), Peszko (Lechia), Pleva (Termalica), akowski (Zagłębie), Stępiński (Ruch), Stolarski (Lechia), Straus (Jagiellonia), Szczepaniak (Podbeskidzie), Szeliga (Piast), Thomalla (Lech), Tomasik (Jagiellonia), Trałka (Lech), Wojtkowiak (Lechia), Zieliński (Śląsk),

1 - Akahoshi (Pogoń), Arajuuri (Lech), Bałaszow (Wisła), Bratanović (Termalica), Bonin (Górnik Ł.), Broź (Legia), Buksa (Lechia), Cabrera (Korona), Cebula (Korona), Ceesay (Lech), Chmiel (Podbeskidzie), Cywka (Wisła), Ćerimagić (Górnik Z.), M. Dąbrowski (Zagłębie), Dialiba (Cracovia), Dwali (Śląsk), Efir (Ruch), Formella (Lech), Gabovs (Korona), Grzyb (Jagiellonia), Guldan (Zagłębie), Guzmics (Wisła), Hateley (Śląsk), Hołota (Górnik Ł.), Janicki (Lechia), Janić (Podbeskidzie), Jędrzejczyk (Legia), Jovanović (Korona), Kadar (Lech), Kallaste (Górnik Z.), Kante (Górnik Z.), Kato (Podbeskidzie), Kędziora (Termalica), Koj (Ruch), Kołodziej (Podbeskidzie), Korun (Piast), Kosznik (Górnik Z.), Kownacki (Lech), Kovacević (Lechia), Kurzawa (Górnik Z.), Kwiek (Górnik Z.), Leandro (Górnik Ł.), Lewandowski (Pogoń), Lewczuk (Legia), Listkowski (Pogoń), Magiera (Górnik Z.), Michał Mak (Lechia), Makuszewski (Lechia), Markowski (Termalica), Mączyński (Wisła), Misak (Termalica), Możdżeń (Podbeskidzie), Murayama (Pogoń), Nikitović (Górnik Ł.), Nunes (Pogoń), Pawelec (Śląsk), Pazio (Podbeskidzie), Piech (Legia), Podgórski (Ruch), Polczak (Cracovia), Popović (Wisła), Przybecki (Pogoń), Robak (Lech), Rzeźniczak (Legia), Sadlok (Wisła), Sadzawicki (Górnik Z.), Saganowski (Legia), Sasin (Górnik Ł.), Sekulski (Jagiellonia), Skrzypczak (Górnik Z.), Sloboda (Podbeskidzie), R. Sobolewski (Górnik Z.), Sołdecki (Termalica), Stano (Termalica), Surma (Ruch), Śpiączka (Górnik Ł), Tarasovs (Jagiellonia), Tarnowski (Podbeskidzie), Todorovski (Zagłębie), Tosik (Zagłębie), Wdowiak (Cracovia), Wiśniewski (Lechia), Woźniak (Zagłębie), Vlasko (Zagłębie), Zając (Korona), Ziajka (Termalica), Zejdler (Cracovia), Zjawiński (Cracovia), Żyro (Legia).

Kolejka Gole Asysty
1. 21 17
2. 21 16
3. 20 17
4. 12 9
5. 31 24
6. 23 16
7. 25 19
8. 20 13
9. 27 23
10. 20 17
11 21 19
12. 20 18
13. 16 16
14. 14 10
15. 24 23
16. 23 17
17. 15 13
18. 25 20
19. 22 16
20. 19 16
21. 23 19
22. 25 22
23. 23 17
24. 21 16
25. 16 11
26 27 22
27. 27 20
28. 18 9
29. 19 15
30. 15 8
31. 17 11
32. 15 10
33. 22 15
Łącznie 687 527
Pokaż całą tabelę

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×