WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Patrik Mraz najlepszym asystentem Ekstraklasy

Mateuszowi Cetnarskiemu (Cracovia) nie udało się dogonić Patrika Mraza (Piast) w klasyfikacji asystentów. Zawodnik wicemistrzów Polski w ostatniej serii mógł powiększyć przewagę, ale po jego wrzutce Hebert trafił w poprzeczkę.
Michał Piegza
Michał Piegza

Asysty w 37. kolejce: Grajciar 2, Zieliński (Śląsk), Nowak (Górnik Ł.), Jović, Mączyński, Wolski 2 (Wisła), Mójta, Demjan (Podbeskidzie), Świderski, Straus (Jagiellonia), Pylypczuk (Korona), Juhar (Termalica), Jodłowiec 2, Guilherme (Legia), Todorovski (Zagłębie), Wójcicki (Cracovia), Gajos, Kadar, Jóźwiak (Lech).

Klasyfikacja asystentów po 37. kolejce:

13 - Mraz (Piast)

12 - Cetnarski (Cracovia)

10 - Nikolić (Legia), Nowak (Górnik Ł.)

9 - Duda (Legia), Jodłowiec (Legia), Mójta (Podbeskidzie), R. Murawski (Pogoń), Starzyński (Zagłębie), Wolski (Wisła)

8 - Guilherme (Legia), Kapustka (Cracovia), Kucharczyk (Legia), F. Paixao (Śląsk - 6, Lechia), Wójcicki (Cracovia), Vassiljev (Jagiellonia)

7 - Pietrowski (Piast)

6 - Grajciar (Śląsk), Jović (Wisła), Kędziora (Termalica), Linetty (Lech), Lipski (Ruch), Małecki (Pogoń - 1, Wisła), Vacek (Piast)

5 - Aankour (Korona), Burliga (Wisła) - 3, Jagiellonia), Cotra (Zagłębie), Demjan (Podbeskidzie), Dwaliszwili (Pogoń), Gergel (Górnik Z.), Janoszka (Zagłębie), Janus (Zagłębie), Nespor (Piast), Piesio (Górnik Ł.), Prijović (Legia)

4 - Badia (Piast), Boguski (Wisła), Budziński (Cracovia), Brożek (Wisła), Chmiel (Podbeskidzie), D. Dąbrowski (Cracovia), Frączczak (Pogoń), Iwański (Ruch), Jankowski (Wisła), Konczkowski (Ruch), Krasić (Lechia), Lovrencsics (Lech), Mateusz Mak (Piast), Mazek (Ruch), Ondrasek (Wisła), Papadopulos (Zagłębie), K. Piątek (Zagłębie), Pich (Śląsk), Pitry (Górnik Ł.), Plizga (Termalica), Sierpina (Korona), Sylwestrzak (Korona), Wawrzyniak (Lechia)

3 - Babiarz (Termalica), Barisić (Piast), Chrapek (Lechia), Gajos (Lech), Grodzicki (Ruch), Grzelczak (Jagiellonia), Guerrier (Wisła), Hebert (Piast), Jaroszyński (Cracovia), Jendrisek (Cracovia), Jevtić (Lech), Kiełb (Śląsk), Kowalski (Podbeskidzie), Łukasik (Lechia), Mackiewicz (Jagiellonia), Madej (Górnik Z.), Mączyński (Wisła), Mila (Lechia), Pawłowski (Lech), Peszko (Lechia), Rakels (Cracovia), Słodowy (Górnik Z.), Straus (Jagiellonia), Świerczok (Górnik Ł.), Todorovski (Zagłębie), Tomasik (Jagiellonia), Zieliński (Śląsk), Zieńczuk (Ruch), Zwoliński (Pogoń)

2 - Bereszyński (Legia), Biskup (Termalica), Bonin (Górnik Ł.), Borysiuk (Lechia), Brzyski (Legia), Cabrera (Korona), Cernych (Górnik Ł.), Danch (Górnik Z.), Dejmek (Korona), Deleu (Cracovia), Douglas (Lech), Dwali (Śląsk), Foszmańczyk (Termalica), Furman (Legia), Góralski (Jagiellonia), Grendel (Górnik Z.), Hamalainen (Lech), Haraslin (Lechia), Jarecki (Termalica), Jeż (Górnik Z.), Jędrzejczyk (Legia), Juhar (Termalica), Kadar (Lech), Kuświk (Lechia), Kurzawa (Górnik Z.), Kwame (Podbeskidzie), Kwiek (Górnik Z.), Maloca (Lechia), Matras (Pogoń), Mierzejewski (Górnik Ł.), Nazario (Lechia), Oleksy (Ruch), Osyra (Piast), Piacek (Podbeskidzie), Pleva (Termalica), Przybecki (Pogoń), Pylypczuk (Korona), Rakowski (Zagłębie), Stępiński (Ruch), Stolarski (Lechia), Szczepaniak (Podbeskidzie), Szeliga (Piast), Śpiączka (Górnik Ł), Świderski (Jagiellonia), Thomalla (Lech), Tosik (Zagłębie), Trałka (Lech), Wojtkowiak (Lechia)

1 - Akahoshi (Pogoń), Arajuuri (Lech), Bałaszow (Wisła), Bratanović (Termalica), Broź (Legia), Buksa (Lechia), Cebula (Korona), Ceesay (Lech), Chmiel (Podbeskidzie), Covilo (Cracovia), Cywka (Wisła), Ćerimagić (Górnik Z.), M. Dąbrowski (Zagłębie), Dialiba (Cracovia), Efir (Ruch), Formella (Lech), Gabovs (Korona), Grzyb (Jagiellonia), Guldan (Zagłębie), Guzmics (Wisła), Gyurcso (Pogoń), Hateley (Śląsk), Hołota (Górnik Ł.), Janicki (Lechia), Janić (Podbeskidzie), Jovanović (Korona), Jóźwiak (Lech), Kallaste (Górnik Z.), Kante (Górnik Z.), Kato (Podbeskidzie), Kędziora (Termalica), Koj (Ruch), Kołodziej (Podbeskidzie), Korun (Piast), Kosznik (Górnik Z.), Kownacki (Lech), Kovacević (Lechia), Leandro (Górnik Ł.), Lewandowski (Pogoń), Lewczuk (Legia), Listkowski (Pogoń), Magiera (Górnik Z.), Michał Mak (Lechia), Makuszewski (Lechia), Markowski (Termalica), Misak (Termalica), Moneta (Ruch), Możdżeń (Podbeskidzie), Murayama (Pogoń), Nikitović (Górnik Ł.), Nunes (Pogoń), Pawelec (Śląsk), Pazio (Podbeskidzie), Piech (Legia), Podgórski (Ruch), Polczak (Cracovia), Popović (Wisła), Robak (Lech), Rzeźniczak (Legia), Sadlok (Wisła), Sadzawicki (Górnik Z.), Saganowski (Legia), Sasin (Górnik Ł.), Sekulski (Jagiellonia), Skrzypczak (Górnik Z.), Sloboda (Podbeskidzie), R. Sobolewski (Górnik Z.), Sołdecki (Termalica), Stano (Termalica), Stefanik (Podbeskidzie), Surma (Ruch), Tarasovs (Jagiellonia), Tarnowski (Podbeskidzie), Wdowiak (Cracovia), Wiśniewski (Lechia), Woźniak (Zagłębie), Vestenicky (Cracovia), Vlasko (Zagłębie), Zając (Korona), Ziajka (Termalica), Zejdler (Cracovia), Zjawiński (Cracovia), Żyro (Legia).

Kolejka Gole Asysty
1. 21 17
2. 21 16
3. 20 17
4. 12 9
5. 31 24
6. 23 16
7. 25 19
8. 20 13
9. 27 23
10. 20 17
11 21 19
12. 20 18
13. 16 16
14. 14 10
15. 24 23
16. 23 17
17. 15 13
18. 25 20
19. 22 16
20. 19 16
21. 23 19
22. 25 22
23. 23 17
24. 21 16
25. 16 11
26 27 22
27. 27 20
28. 18 9
29. 19 15
30. 15 8
31. 17 11
32. 15 10
33. 22 15
34. 21 16
35. 19 17
36. 22 17
37. 27 22
Łącznie 776 599
Pokaż całą tabelę

ZOBACZ WIDEO Michał Pazdan: pokazaliśmy, że potrafimy stanąć na wyskości zadania (Źródło: TVP)

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×