Legia Warszawa - Zrinjski Mostar na żywo. Transmisja TV, stream online

Rewanżowe spotkanie eliminacji Ligi Mistrzów Legia Warszawa - Zrinjski Mostar na żywo można oglądać w telewizji i internecie. Transmisja TV na Polsat Sport, stream online na IPLA, a relacja LIVE na WP SportoweFakty.
Michał Jankowski
PAP/EPA / Fehim Demir

Transmisja TV z meczu Legia - Zrinjski. Gdzie oglądać na żywo?

Spotkanie Legia Warszawa - Zrinjski Mostar odbędzie się we wtorek 19 lipca 2016 roku o godzinie 20:45 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej. Transmisja TV w Polsat Sport. Studio rozpocznie się już o 19:30, a poprowadzi je Paweł Sikora. Mecz skomentują Piotr Przybysz i Wojciech Kowalczyk.

Legia - Zrinjski online. Gdzie oglądać transmisję w internecie?

Dla kibiców, którzy nie będą mogli obejrzeć meczu Legia Warszawa - Zrinjski Mostar na żywo w telewizji alternatywą jest transmisja w internecie. Stream online dostępny będzie na platformie IPLA. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy. Tekstową relację live przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

W pierwszym meczu, który odbył się w zeszłym tygodniu padł remis 1:1. Legię na prowadzenie wyprowadził Nemanja Nikolić, ale kilka minut później wyrównał Matija Katanec. W rewanżu oczywiście to warszawski zespół będzie faworytem, który dodatkowo powinien wystąpić w mocniejszym składzie niż tydzień temu, ponieważ od pierwszej minuty można spodziewać się zawodników występujących na Euro 2016.

Zwycięzca tego dwumeczu w kolejnej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów zmierzy się z Trencinem lub Olimpiją Lublana.

Eliminacje Ligi Mistrzów: Legia Warszawa - Zrinjski Mostar na żywo / 19.07.2016 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: IPLA. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Czy zamierzasz oglądać mecz Legia Warszawa - Zrinjski Mostar na żywo?