Anglia: premierowy gol Pawła Wszołka

Paweł Wszołek strzelił pierwszą bramkę dla Queens Park Rangers. Jego drużyna zremisowała z Reading 1:1 w spotkaniu 12. kolejki The Championship.

Bartosz Zimkowski

31 sierpnia Paweł Wszołek został wypożyczony na rok do Queens Park Rangers. W ostatnim czasie jest podstawowym zawodnikiem londyńskiego zespołu, ale do tej pory zaliczał jedynie asysty. Teraz wpisał się na listę strzelców w 14. minucie meczu z Reading.

Wszołek rozpoczął pojedynek z The Royals w podstawowym składzie - tak samo jak były gracz Legii Warszawa Ariel Borysiuk.

Siedem minut po trafieniu reprezentanta Polski goście wyrównali i wynikiem 1:1 zakończył się pojedynek na Loftus Road. Wszołek boisko opuścił w 73. minucie, a Borysiuk zagrał pełne spotkanie.

Tymczasem czyste konto w Ipswich Town zachował Bartosz Białkowski, a jego drużyna zremisowała na wyjeździe z Blackburn Rovers.