Poważna kontuzja Daniego Alvesa

Porażka 1:3 z Genoą nie była jedyną złą wiadomością dla trenera Juventusu Massimiliano Allegriego. Poważnej kontuzji doznał Dani Alves.

Karol Borawski
Getty Images / Bagu Blanco

Niedzielny mecz był dla Juventusu jednym z najgorszych w ostatnich latach. Zespół z Turynu po raz pierwszy od 2005 roku przegrywał po pierwszej połowie 0:3.

Po spotkaniu Juventus poinformował, że kontuzji doznał Dani Alves. Według wstępnych diagnoz Brazylijczyk złamał kość strzałkową. Więcej informacji na temat stanu zdrowia byłego gracza Barcelony będzie można poznać w poniedziałek po szczegółowych badaniach.

Kontuzji doznał również Leonardo Bonucci, który został zmieniony w 33 minucie. U niego zdiagnozowano uraz mięśniowy w lewym udzie. Włoch, podobnie jak Dani Alves, w poniedziałek przejdzie szczegółowe badania.

Po 14 kolejkach Serie A Juventus prowadzi z czteropunktową przewagą nad Milanem. W następnej kolejce piłkarze Massimiliano Allegriego zagrają z Atalantą.

Messi, Neymar, Suárez kontra Ronaldo, Ramos, Benzema! Zobacz El Clásico, najważniejszy ligowy mecz w Europie 3 grudnia NA ŻYWO w Eleven, na elevensports.pl lub u największych operatorów – takich jak Cyfrowy Polsat, nc+, UPC, Vectra, Multimedia, INEA czy TOYA.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Juventus stać na wygranie Serie A i Ligi Mistrzów?