Anglia: Paweł Wszołek znów bohaterem!

Paweł Wszołek drugi raz w ciągu kilku dni został bohaterem Queens Park Rangers. Polak ponownie strzelił zwycięską bramkę dla londyńczyków.

Bartosz Zimkowski
Paweł Wszołek Getty Images / Warren Little / Na zdjęciu: Paweł Wszołek
W sobotnim meczu z Wolverhampton Wanderers najpierw zaliczył asystę, a później strzelił zwycięską bramkę. Jego drużyna wygrała 2:1.

Paweł Wszołek ponownie pojawił się w wyjściowym składzie z Queens Park Rangers - razem z Arielem Borysiukiem. Jego zespół już w pierwszej połowie objął prowadzenie, gdy były napastnik Anderlechtu Idrissa Sylla pokonał Bartosza Białkowskiego.

Ipswich Town tuż po zmianie stron wyrównało losy spotkania, a w 58. minucie z boiska został zdjęty Borysiuk.

Jednak drugi raz z rzędu Wszołek został bohaterem. Siedem minut przed końcem wpakował piłkę do siatki i jego drużyna zwyciężyła 2:1.

Dzięki tej wygranej QPR zajmuje 17. miejsce.

Informacje sportowe możecie śledzić również w aplikacji WP SportoweFakty na Androida (do pobrania w Google Play) oraz iOS (do pobrania w iTunes). Komfort i oszczędność czasu!

Czy Wszołek powinien zostać na stałe w QPR?