Robert Lewandowski skomentował swojego gola

Robert Lewandowski znów został bohaterem Bayernu Monachium. Jego gol z 96. minuty dał Bawarczykom remis w pojedynku z Herthą Berlin (1:1).

Bartosz Zimkowski
PAP/EPA / Felipe Trueba

"Zawsze gramy do końca" - napisał na swoim profilu na Twitterze Robert Lewandowski. - Jeśli strzelasz gola w 96. minucie, to zawsze jest to wyjątkowe - powiedział z kolei zaraz po ostatnim gwizdku sędziego reprezentant Polski dla niemieckich mediów.

Polak tym razem usiadł na ławce rezerwowych. Carlo Ancelotti liczył, że bez Lewandowskiego uda mu się ograć Herthę Berlin, jednak po pierwszej połowie Bayern przegrywał 0:1.

W 61. minucie włoski szkoleniowiec sięgnął po Lewandowskiego i ten w ostatnich sekundach spotkaniach po rzucie wolnym z kilku metrów zdobył swoją 16 bramkę w Bundeslidze.

Czy Lewandowski zostanie królem strzelców Bundesligi?