Tabela II ligi po 20. kolejce. Trzy drużyny zdecydowanie na czele

Do gry po zimowej przerwie wrócili już także II-ligowi piłkarze. Po 20. kolejkach tabeli zdecydowanie przewodzą trzy drużyny, które są głównymi kandydatami do awansu do Nice I ligi.

Artur Długosz
przywitanie zawodników Odry Opole / Na zdjęciu: przywitanie zawodników Odry Opole
Liderem II ligi jest drużyna Odry Opole, która w pierwszym spotkaniu ligowym po zimowej przerwie pokonała 2:1 Olimpię Elbląg. Drugi Raków Częstochowa dość nieoczekiwanie przegrał 0:1 z PGE GKS-em Bełchatów. Była to pierwsza porażka tego zespołu w tym sezonie ligowym.

Trzecie miejsce w tabeli zajmuje drużyna Radomiaka Radom, która w 20. kolejce zremisowała 0:0 z czwartą Puszczą Niepołomice. Nad Puszczą trzy czołowe zespoły mają już sporą przewagę.

Na dole tabeli trwa natomiast zacięta walka o utrzymanie.

18 Polonia Bytom 34 8 6 20 25:54 22

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Czy Odra Opole wygra w tym sezonie rozgrywki II ligi?