II liga gr. zachodnia: Czarni lepsi od Jaroty

Bardzo dobrze w rundzie wiosennej na własnym boisku radzą sobie piłkarze Czarnych Żagań. W ostatnim spotkaniu 22. kolejki gr.zachodniej II ligi pokonali Jarotę Jarocin 3:1.

Adrian Dudkiewicz

Dla podopiecznych Janusza Kubota to także druga wygrana odniesiona na własnym terenie od momentu wznowienia rywalizacji wśród II-ligowców. Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu Czarni nie dali żadnych szans GKS-owi Tychy. Tym razem rywalem gospodarzy była ekipa Jaroty, który również broni się przed spadkiem do III ligi.

Niedzielne spotkanie toczyło się w dość nerwowej atmosferze, bowiem arbiter Łukasz Bednarek pokazał piłkarzom obu drużyn aż osiem żółtych kartek. Lepiej w takiej grze czuli się zawodnicy Czarnych, którzy już w siódmej minucie otworzyli wynik spotkania. Przyjezdnych stać było tylko na pojedyncze trafienie Grzegorzewicza w 89. minucie gry.

Czarni Żagań - Jarota Jarocin 3:1 (2:0)
1:0 - Jankowski 7'
2:0 - Gaca 34'
3:0 - Ekwueme 72'
3:1 - Grzegorzewicz 89'

Czarni: Hołubiec - Oczkowski, Kieliba (55' Nieć), Garbarek, Czabański - Lisiecki, Idzikowski, Pacyński (80' Grzegorzewicz), Gościniak - Manelski, Stefaniak.

Jarota: Skrzypiec - Trachimowicz, Gaca, Kazadi, Baster, Chrobot - Piechowiak, Ekwueme, Kostek (59' Kwiatkowski) - Jankowski (76' Kamiński), Michał Bała (8' Wolak).

Żółte kartki: Kostek, Jankowski, Chrobot, Baster, Gaca, Trachimowicz (Czarni), Gościniak, Grzegorzewicz (Jarota).

Sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!