II liga: Odra Opole zdemolowała ROW 1964 i skorzystała z remisu w hicie

Odra Opole została ponownie liderem II ligi dzięki wygranej 6:0 w Rybniku. Dotychczas najlepszy w tabeli Raków Częstochowa zremisował bezbramkowo z Radomiakiem Radom.

przywitanie zawodników Odry Opole / Na zdjęciu: przywitanie zawodników Odry Opole
Odra Opole pokazała w Rybniku sportową złość po dwóch meczach, w których zdobyła ledwie punkt. ROW 1964 Rybnik kompletnie nie poradził sobie z siłą ofensywną beniaminka i regularnie, średnio co kwadrans, tracił gola.

Pierwsza połowa należała do Waldemara Gancarczyka, który popisał się klasycznym hat-trickiem i został najlepszym strzelcem Odry w sezonie. Po przerwie dwa gole dołożył dobrze znany na Śląsku Szymon Skrzypczak, a wynik na 6:0 ustalił młodziutki Marcin Stasiowski. Od piątku na liście strzelców lidera jest aż 18 nazwisk, co robi duże wrażenie.

Wydarzeniem 25. kolejki był mecz kandydatów do awansu w Radomiu. Było to bardziej zacięte i wyrównane starcie niż te w Rybniku. Goli kibice się nie doczekali. Dla Radomiaka remis z Rakowem Częstochowa jest dobrym wynikiem, ponieważ przyjezdni mieli lepsze sytuacje podbramkowe. Złym, ponieważ znów nie zwyciężyli, znów nie zdobyli gola z akcji i mogą ponieść straty w tabeli w stosunku do Puszczy Niepołomice.

Najbliżej zmiany wyniku był Peter Mazan, który huknął w poprzeczkę. Ponadto w pierwszej połowie kilkakrotnie wykazał się bramkarz Adrian Szady. Przełomowe zwycięstwo mógł zagwarantować gospodarzom David Kwiek, gdyby był bardziej precyzyjny w 59. minucie.

Radomiak Radom - Raków Częstochowa 0:0

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Czy Odra Opole pozostanie na szczycie tabeli do końca sezonu?