Puchar Konfederacji LIVE: Niemcy - Chile na żywo. Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / EPA/PETER POWELL
PAP/EPA / EPA/PETER POWELL
zdjęcie autora artykułu

W czwartek, w ramach Pucharu Konfederacji, odbędzie się mecz Niemcy - Chile. Transmisja TV na antenie TVP 2 i TVP Sport. Stream online w sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Puchar Konfederacji na żywo: Niemcy - Chile LIVE. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online? W czwartek 22 czerwca o godzinie 20:00 rozpocznie się kolejne spotkanie w ramach Pucharu Konfederacji. Będzie to starcie Niemcy - Chile. Transmisja TV na antenie TVP 2 i TVP Sport. Komentatorem widowiska będzie Dariusz Szpakowski.

Mecz Niemcy - Chile można oglądać także na żywo w internecie. Stream online jest dostępny na platformie sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Reprezentacja Niemiec oraz Chile mają tyle samo punktów w swoim dorobku po pierwszej kolejce meczów w ramach Pucharu Konfederacji. Niespodzianką nie jest fakt, iż obie ekipy są na dobrej drodze ku półfinałowi tej imprezy. Wydaje się, że tylko cud mógłby sprawić, aby ta sytuacja miała się zmienić. Początek meczu Niemcy - Chile w ramach Pucharu Konfederacji: 20:00. Transmisja TV: TVP 2 i TVP Sport. Stream online: sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO ME U-21. Mariusz Stępiński: Zostałem pchnięty i nic nie mogłem zrobić

Źródło artykułu: