Fenomenalna akcja młodego piłkarza Legii Warszawa (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP /  /
PAP / /

Popis niezwykłych umiejętności technicznych dał w sobotnim spotkaniu z Pogonią Szczecin (4:1) Bartosz Olszewski, który kapitalnym zwodem ograł jednego z obrońców. Ta akcja już podbija internet.

W Ząbkach rozegrano pierwsze spotkanie finałowe w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Legia Warszawa pewnie pokonała Pogoń Szczecin 4:1 i jest już o krok od zdobycia mistrzostwa Polski.

Jednak nie o samym meczu mówi się najwięcej. Internet podbija bowiem akcja Bartosza Olszewskiego z końcówki pierwszej połowy.

Skrzydłowy Legii efektownym zwodem minął jednego z rywali na połowie boiska, po czym ruszył na bramkę "Portowców". Następnie zwiódł kolejnego przeciwnika. Po tej akcji padł trzeci gol dla warszawskiego zespołu - autorem trafienia był Kamil Orlik.

Tę akcję warto zobaczyć (od 54:40):

Czy pierwszy zespół Legii powinien częściej korzystać z młodych piłkarzy?