Niemcy - Meksyk na żywo. Puchar Konfederacji LIVE. Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / EPA/SERGEY DOLZHENKO
PAP/EPA / EPA/SERGEY DOLZHENKO
zdjęcie autora artykułu

W czwartek, w ramach półfinału Pucharu Konfederacji, odbędzie się mecz Niemcy - Meksyk. Transmisja TV na antenie TVP 2 i TVP Sport. Stream online w sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Puchar Konfederacji: Niemcy - Meksyk na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online? W czwartek 29 czerwca o godzinie 20:00 rozpocznie się mecz Niemcy - Meksyk w ramach półfinału Pucharu Konfederacji. Transmisja TV na antenie TVP 2 i TVP Sport. Komentatorem tego widowiska będzie Jacek Laskowski.

Mecz Niemcy - Meksyk w ramach półfinału Pucharu Konfederacji można obejrzeć w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie sport.tvp.pl. Usługa jest aktywna także na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE w WP SportoweFakty. Reprezentacja Chile jest już pierwszym finalistą Pucharu Konfederacji, który rozgrywany jest w Rosji. Przeciwnikiem tej kadry narodowej będzie zwycięzca czwartkowego pojedynku Niemcy -Meksyk. Wielki finał tej imprezy odbędzie się 2 lipca o godzinie 20:00. Początek meczu Niemcy - Meksyk: 20:00. Transmisja TV: TVP 2 i TVP Sport. Stream online: sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO ME U-21. Karol Linetty: Zawaliliśmy (WIDEO)

Źródło artykułu: