Gol Dawida Kownackiego w debiucie w barwach Sampdorii

Dawid Kownacki już w swoim pierwszym oficjalnym spotkaniu w barwach Sampdorii Genua strzelił bramkę dla nowego klubu. Młody polski napastnik wpisał się na listę strzelców w meczu III rundy Pucharu Włoch z Foggią.
Grzegorz Wojnarowski
Newspix / Tomasz Jastrzębowski/Foto Olimpik / Na zdjęciu: Dawid Kownacki

20-letni zawodnik pojawił się na boisku w 69. minucie meczu przy wyniku 1:0 dla Sampdorii. Zmienił doświadczonego Fabio Quagliarellę. Gola zdobył dziesięć minut później - było to trafienie na 3:0 dla ekipy z Genui i takim wynikiem mecz się zakończył.

Dwaj pozostali polscy piłkarze Sampdorii, Karol Linetty i Bartosz Bereszyński, spotkanie obejrzeli z ławki rezerwowych.

Czy Dawid Kownacki wywalczy sobie miejsce w podstawowym składzie Sampdorii Genua?