• Skoki

Kolejna klęska młodych Polaków. Tym razem z Włochami

Przed kilkoma dniami reprezentacja Polski U-19 przegrała z rówieśnikami z Anglii 1:7. Tym razem ekipa z rocznika 1997 roku poległa 1:6 w spotkaniu z Włochami.

Karol Borawski
Na zdjęciu piłka nożna / Na zdjęciu piłka nożna
Wtorkowa wpadka miała miejsce w turnieju Elite League. Polacy do przerwy przegrywali z gospodarzami 1:3.

W 65 minucie drugą żółtą kartkę zobaczył Jakub Łabojko. Biało-Czerwoni ostatecznie przegrali 1:6 i po dwóch kolejkach turnieju, w którym bierze udział osiem drużyn, zajmują przedostatnie miejsce.

Wyjściowy skład Polaków na mecz z Włochami: Marcin Staniszewski - Michael Olczyk, Sebastian Chruściel, Damian Oko, Mateusz Hołownia, Filip Jagiełło, Maciej Ambrosiewicz, Florian Schikowski, Adam Ryczkowski, Denis Gojko, Tomasz Nawotka.

Przed kilkoma dniami kadra U-19 przegrał w meczu towarzyskim z Anglikami 1:7.