Trener Legii zadowolony po meczu z Ruchem Zdzieszowice

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Bartłomiej Zborowski / Na zdjęciu: Romeo Jozak
PAP / Bartłomiej Zborowski / Na zdjęciu: Romeo Jozak

Miałem kilka rzeczy do powiedzenia zawodnikom w przerwie, ale jestem zadowolony z atmosfery w zespole - powiedział po wygranej 4:0 z Ruchem Zdzieszowice trener Legii, Romeo Jozak.

Mistrz Polski dzięki zwycięstwu nad Ruchem awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski.

W składzie Legii było dużo zmian, wystąpili między innymi bramkarz Radosław Cierzeniak, Mateusz Żyro czy Łukasz Moneta.

- Chciałem dokonać jak największej rotacji w składzie, ale jednocześnie zachować siłę zespołu. Zagrali wszyscy, którzy są zdrowi. Jestem zadowolony, że mogłem dać odpocząć tym piłkarzom, którzy grali najwięcej - skomentował Romeo Jozak.

Do przerwy Legia prowadziła tylko 1:0, a jej piłkarze oddali zaledwie dwa celne strzały.

- Oczywiście, miałem kilka rzeczy do powiedzenia zawodnikiem w przerwie, ale ogólnie jestem zadowolony z atmosfery w zespole.  Dużo nad tym pracowaliśmy w ostatnich dniach i zrobiliśmy duży krok w przód - podsumował szkoleniowiec.

Pochwalił też rywala z trzeciej ligi.

- Gratuluję Ruchowi dojścia do tego etapu, gratuluję ich trenerowi. Mają dobrze zorganizowany zespół. To na pewno dla nich coś wielkiego - zakończył.

Dla Jozaka był to drugi mecz odkąd został szkoleniowcem Legii. Oba zakończyły się wygraną zespołu z Warszawy.

Czy Romeo Jozak okaże się dobrym trenerem dla Legii?